داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد ساوه:
راه شهدا پا گذاشتن در مسیر پایبندی به ارزش‌های دینی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۰
رئيس بنياد ساوه از مراسم یادواره شهداي روستای آق گل خبردادوافزود: راه شهدا پا گذاشتن در مسیر پایبندی به ارزش‌های دینی، مبارزه با نفس سرکش اماره، خداجویی و ولایت‌مداری است.
 
به گزارش ایثارواحد"استان مرکزی"، كريم رسولي با اشاره به این که شهدا رسالت خود را در مقابله با هوای نفس به درستی درک کردند، گفت: آنان با دین‌مداری توانستند از هوی نفس بگذرند و برای حفظ ارزش‌های ملی و دینی جان خود را فدا کنند.
وي افزود: خانواده شهدا ولی‌نعمتان ما هستند و صبر آنان موجب عزیزی ما و کشور ما شده، لذا وظیفه همه ماست که همواره قدردان خانواده معظم شهدا باشیم و با برگزاری یادواره‌های شهدا، یاد آن انسان‌های بزرگ را گرامی بداریم.
رسولي با اشاره به هجمه‌های فرهنگی دشمنان از طریق ماهواره گفت: برنامه‌های ماهواره برای دوری از ارزش‌های اسلامی و ملی طراحی شده تا نسل جوان را به بی‌راهه کشانده و پایه‌های خانواده‌ها را متزلزل کندوجوانان به هوش باشندکه شیطان درکمین است .
وي افزود: اگر عقلانیت این باشد که دنیا محل گذر است و سرانجام انسان، بازگشت به سوی خداست و باید برای کارهایی که در دنیا انجام می‌دهد پیش خدا حجت داشته باشد، توان مبارزه با شیطان و نفس در او پیدا می‌شود و چنین شخصی چاره‌ای جز مبارزه با نفس اماره ندارد و بر اساس این عقلانیت و ایمان راه خدا را در پیش خواهد گرفت.
گفتنی است این یادواره روز یکشنبه 25شهریور در مسجد جامع این شهرستان برگزارشد.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 259328
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...