داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد ساوه:
شهدا با خداوند معامله مي كنند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۲
رئیس بنیادساوه در حاشیه یادواره شهدای روستای دخان گفت: آنها با خداوند معامله می کنندو جان ومال خودرادر طبق اخلاص می گذارندواز هستی خود می گذرندو آن دلاورمردان مالکان بهشت هستند.
 
به گزارش ايثارواحد" استان مركزي"، کریم رسولی با اشاره به جایگاه رفیع شهدا گفت:خداوند درب ویژه ای درروز قیامت  قرارداداه است که شهدا از آن در وارد می شوندو آنهااولین کسانی هستندکه وارد جایگاه بهشت وباهمان لباس رزم وارد می شوند.
وی در ادامه افزود: درعصرحاضرکه دچار شبیخون فرهنگی هستیم یادواره های شهدا درجمع جوانان تاثیر به سزایی دارد وآشنایی نسل جوان با سیره شهدا از مهمترین برنامه های مابایدباشد.
وی افزود:شهیدان سرافراز کشور ما با مقاومت دلیرانه خود سبب یاس و نا امیدی دشمنان و موجب سرافرازی و تقویت نظام اسلامی شدند و امروز همه وظیفه داریم با زنده نگه داشتن رشادت ها و صلابت های آنان، ، از مقام ارزشمندشان تکریم کنیم.
وی با اشاره به پیشرفت های انقلاب اسلامی در تمامی عرصه ها گفت: به مدد تلاش ایثارگران، امروز ایران اسلامی از لحاظ علمی، تکنولوژی، صنعتی، اقتصادی، سیاسی و دفاعی در جایگاه ممتازی قرار گرفته است. وی بیان کرد: امنیت و آرامش کنونی سرزمین ما مرهون ایثارگران و رزمندگانی است که دلاورانه ، به جبهه های نبرد حق علیه باطل شتافتند و مردانه در برابر متجاوزان به حریم انقلاب اسلامی ایستادند و صحنه های ماندگاری از ایثار و مقاومت و رشادت بی نظیر و فداکاری در راه دفاع از اسلام را خلق کردند.
این مراسم معنوی روز جمعه23شهریور  با حضور مسئولین وخانواده های معظم شهدا وایثارگران  واهالي روستاهاي همجوار در مسجد جامع اين روستا برگزارشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 259330
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...