داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
دیدار با 30 خانواده ایثارگر شهرستان دالاهو
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸
فرماندار دالاهو در دیدار با خانواده‌های ایثارگر این شهرستان بر خدمتگزاری به جامعه ایثارگری تأکید کرد.
دیدار با 30 خانواده ایثارگر شهرستان دالاهو
 
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» به‌منظور انجام طرح سپاس و ديدار با ايثارگران روستايي و عشايری شهرستان دالاهو، جهانبخش حيدري فرماندار به همراه مینا خاموشی رئیس بنیاد دالاهو با حضور در منزل 30 خانواده شاهد و ايثارگر این شهرستان ضمن تجلیل از مقام والای شهدای با خانواده‌های با اين عزيزان ديدار و گفتگو كردند.
در این دیدار که در روستاهاي حومه ریجاب و در دو نوبت صبح و عصر پنج‌شنبه گذشته انجام گرفت فرماندار دالاهو ضمن عرض تسليت ايام سوگواري سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين (ع)، دیدار با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر را مايه مباهات مسئولین نظام دانست و افزود: جانبازان عزيز با اقتدا به علمدار كربلا، دليرانه از كيان اين مرزوبوم دفاع كردند.
حیدری گفت: جانبازان ولی‌نعمت ما هستند و ديدار با این عزیزان در حقیقت سپاسگزاري از تلاش‌های آنان براي حفظ ميهن و ارزش‌های ايران اسلامي است.
 فرماندار دالاهو خاطرنشان کرد: خانواده‌های معظم شهدا، فرزندان برومند خود را درراه اسلام و عزت انقلاب تقديم كردند و اين اجري بی‌پایان نزد خداوند متعال خواهد داشت.
وی در پایان ضمن قدرداني از خادمين شهدا در نهاد مقدس بنیاد شهید اضافه کرد: مسئولين باید با تمام توان در خدمت جامعه ایثارگری بوده و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نورزند.
 در ادامه از 30 خانواده ایثارگر شهرستان دالاهو تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/ 
 
کد مطلب: 259334