​مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستانهای استان تهران:
خدمت رسانی بی منت به خانواده شهدا وایثارگران از وظایف مهم بنیاد است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در خصوص رفع مشکل خانواده شهدا وایثارگران با نشست بامدیرعامل بانک رسالت گفت: خدمت رسانی بی منت به ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از وظایف مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
خدمت رسانی بی منت به خانواده شهدا وایثارگران  از وظایف مهم بنیاد است
 
به گزارش« ایثار» مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستانهای استان تهران ضمن تشکر از همکاری صمیمانه بانک رسالت در ارائه تسهیلات بانکی گفت: بنیاد با همکاری سایر دستگاه های اجرایی در خدمت به جامعه ایثارگری تلاش می کند .
 
وی گفت: باید رفع مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر را وظیفه خود بدانیم وبا تمام ظرفیت برای حل مشکلات اقدام کنیم و یادمان باشد هیچ خدمتی جبران فداکاری ایثارگران را نمی‌کند.

مرتضوی گفت: خانواده شهدا و ایثارگران ولی نعمت‌های ما هستند چون اگر گذشت و صبر و سخاوت این بزرگواران نبود این انقلاب هرگز به اهداف و جایگاه والای که اکنون رسیده است نمی‌رسید.

در ادامه مرتضوی  با بیان اینکه جهت مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر تلاش کنیم ، اظهار داشت: باید مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر را مسائل خود دانسته و با تمام ظرفیت اقدام کنیم تا بتوانیم در آخرت شرمنده شهداء نشویم
کد مطلب: 259338
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...