نشست معاونت توسعه بنیاد شهید شهرستانهای استان تهران با مدیرعامل بانک رسالت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۷
معاونت توسعه بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در نشست با رئیس بانک قرض‌الحسنه بانک رسالت خواهان گسترش هرچه بیشتر همکاری طرفین در راستای تسهیلات کمک‌معیشت ایثارگران شد.
نشست معاونت توسعه بنیاد شهید شهرستانهای استان تهران با مدیرعامل بانک رسالت
 
به گزارش "ایثار" درروز 25شهریورماه نشستی با حضور میرشکاری مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت ،امیراحمد اسکندری معاونت توسعه ومدیریت منابع انسانی بنیادشهید وامور ایثارگران شهرستانهای استان تهران ورابطین در سالن جلسات شهدای گمنام برگزار شد.
در این نشست اسکندری گفت: خوشبختانه خدمات بانک قرض‌الحسنه رسالت به این بنیاد، رضایتمندی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، کارکنان و مسئولین بنیاد را به دنبال داشته است.

امیر احمد اسکندری با تقدیر از مجموعه بانک قرض‌الحسنه رسالت، خواهان گسترش هرچه بیشتر همکاری طرفین در راستای ایجاد اشتغال و تسهیلات کمک‌معیشت ایثارگران شد.

معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی  با تأکید بر ارتقای همکاری‌های دوجانبه و توسعه آن بین دو مجموعه گفت: ارائه خدمات و تسهیلات به خانواده‌های شاهد و ایثارگر و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران، خدمتی ارزشمند برای بانک قرض‌الحسنه رسالت محسوب می‌شود.
میرشکاری مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت، اشاعه و ترویج فرهنگ و سنت الهی و مقدس قرض‌الحسنه را مهم‌ترین هدف این بانک عنوان کرد و اظهار داشت: مجموعه بانک قرض‌الحسنه رسالت برای دستیابی به این مهم با تمام توان در حال ارائه خدمات هستند.
در پایان نشست رابطین بنیادشهیدشهرستانهای استان تهران سوالات ومشکلات خود را مطرح کردند. 
کد مطلب: 259344