اشتغال مهمترین دغدغه بنیاد و جامعه ایثارگران است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۷
مدیرکل بنیاد کرمانشاه اشتغال را به‌ عنوان مهم‌ترین دغدغه کشور و به‌ ویژه بنیاد عنوان کرد و گفت: با توجه به کاهش استخدام دولتی همکاران بنیاد تلاش کنند تا ایثارگران را برای دریافت تسهیلات کارآفرینی و خوداشتغالی ترغیب و برای ورود به بازار کار آماده کنند.
اشتغال مهمترین دغدغه بنیاد و جامعه ایثارگران است
 
به گزارش «ایثار»، گروه نظارت و ارزیابی عملکرد بنیاد استان کرمانشاه متشکل از معاونین ستاد، رؤسای ادارات و رییس اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد بنیاد در چهاردهمین بازدید شهرستانی خود، دوشنبه 26 شهریورماه با حضور در مجموعه اداری بنیاد روانسر، فعالیت‌های بخش‌های مختلف اداری این حوزه را موردبررسی قرار داد.
حجت‌الاسلام هادی عسگری در این بازدید گفت: ما خادمان شهدا باید شکرگزار نعمت خداوند متعال باشیم که در نهاد مقدس بنیاد که دستگاه عصمت و طهارت نام‌گرفته است مشغول خدمت به شهدا و جامعه ایثارگری هستیم.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: کارکنان بنیاد باید همچون شهدای عزیز اخلاص در عمل و تعهد کاری داشته و در جهت رضایت ایثارگران عزیز، متخلق به اخلاق شهدای گران‌قدر باشند.
وی افزود: اگر به دنبال کسب رضایت خدای متعال و خانواده‌های ایثارگر و اگر به دنبال روزی حلال برای فرزندانمان هستیم باید از کار ایثارگران گره‌گشایی کرده و با تکریم و احترام، دین خود را در مقابل فداکاری‌های آنان به نحو احسن ادا کنیم.
وی با تأکید بر انجام کار تیمی و دلسوزانه در بنیاد اظهار داشت: موفقیت‌هایی که به‌ تازگی در بحث ارزیابی دستگاه‌های اداری استان و همچنین امر به‌ معروف و نهی از منکر به‌دست‌آمده است حاصل سعی و تلاش مجدانه همکاران در خدمت به ایثارگران است.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه اشتغال را به‌ عنوان مهم‌ترین دغدغه کشور و به‌ ویژه بنیاد عنوان کرد و افزود: با توجه به کاهش استخدام دولتی همکاران بنیاد تلاش کنند تا با اطلاع رسانی این مهم به جامعه ایثارگری آنان را برای دریافت تسهیلات کارآفرینی و خوداشتغالی ترغیب و برای ورود به بازار کار آماده کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 259601
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...