داخلی صفحه قم خبر
 
​التزام به روحیه و فرهنگ دفاع مقدس بسترساز پیروزی بر توطئه‌های دشمنان است
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۶
استاندار قم گفت: التزام به روحیه و فرهنگ عاشورایی دفاع مقدس، ضرورت عبور از موانع و مقابله با تهدیدها، تحریم‌ها و توطئه‌های دشمنان و بسترساز نیل به پیروزی است.
​التزام به روحیه و فرهنگ دفاع مقدس بسترساز پیروزی بر توطئه‌های دشمنان است
 
به گزارش رسانه های استان قم، «سیدمهدی صادقی» استاندار قم در آیین نکوداشت پیشکسوتان و رزمندگان دفاع مقدس استان، اظهار داشت: پیروزی‌های سال‌های حماسه و ایثار بر اساس اتحاد و انسجام و وحدت آحاد جامعه شکل گرفت و دفاع مقدس را به آن نتایج باشکوه و سرافرازانه رساند.
وی افزود: هم افزایی و همدلی آن دوران می‌توان به عنوان یک الگوی مستمر برای پیروزی‌های پیش روی نظام اسلامی و نیز سرمشقی برای سکانداران مسئولیت در این نظام باشد.
رئیس شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم تصریح کرد: انسجام و وحدت می‌تواند در همه عرصه‌ها کارساز و اثربخش باشد و در وضعیت فعلی، به این وحدت و نمونه عینی فداکاری‌ها و ایثارگری‌های گذشته به عنوان یک الگوی کارساز نیاز داریم.
صادقی با بیان اینکه حضور پیشکسوتان دفاع مقدس منشاء نزول برکات و پیروزی هاست، تاکید کرد: علی‌رغم وجود تمام گروه‌ها و سلیقه‌های متعدد در فضای اجتماعی سیاسی کشور، با حفظ وحدت و بهره‌مندی از سرمایه‌های ایثار و فداکاری می‌توان به پیروزی‌های چشمگیر و جدیدی در برابر دشمنان رسید.
صادقی عنوان کرد: امروز تمسک به روحیه و فرهنگ عاشورایی دوران هشت سال دفاع مقدس بسترساز پیروزی بر انواع توطئه‌های دشمن در زمینه‌های اقتصادی و... است، زیرا در آن سال‌ها، هم مردم و هم رزمندگان و ایثارگران در یک جبهه با تقسیم کار مشخص و موثر  توانستند بر دشمن پیروز شوند.
استاندار قم با تاکید بر این نکته که باید مراقب باشیم تا به کلیت نظام ضربه و صدمه‌ای وارد نشود، خاطرنشان کرد: تکیه اصلی پیروزی‌های دفاع مقدس بر ایثارگری رزمندگان اسلام بود که جان خود را برای دفاع از آرمان‌های اسلام و امام و انقلاب فدا کردند و تجدید خاطره آن ایثارگری‌ها می‌تواند شرایط گذشته را منطبق بر نیاز‌های امروز تلقی کند.
کد مطلب: 259799