خدمت به خانواده‌های معظم شهدا در پیشگاه خداوند مقبول است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰
مدیر کل بنیاد هرمزگان بیان کرد: ارزش خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان در پیشگاه خداوند آنقدر زیاد است که باید خدمتگزار آنها باشیم. هر عملی که انجام می دهیم، هر خدمتی که به آنها ارائه می دهیم، در پیشگاه خدا مقبول است.
خدمت به خانواده‌های معظم شهدا در پیشگاه خداوند مقبول است
 
به گزارش «ایثار»، محمد رضا پاکدامن در نشست حوزه معاونت تعاون و امور اجتماعی گفت: ارزش خدمت در بنیاد در خدمت صادقانه و بدون منت نهفته است.  
مدیرکل بنیاد هرمزگان بیان کرد: ارزش خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان در پیشگاه خداوند آنقدر زیاد است که باید خدمتگزار آنها باشیم. هر عملی که انجام می دهیم، هر خدمتی که به آنها ارائه می دهیم، در پیشگاه خدا مقبول است و به همین دلیل باید با کمال خرسندی منت آنها را بکشیم و به آنها خدمت کنیم.

حماسه دفاع مقدس، نشات گرفته از اسلام ناب محمدی(ص) بود
پاکدامن همچنین در نشست شورای معاونین اظهار داشت: در دوران 8 سال دفاع مقدس رزمندگان پرتوان اسلام حماسه ای را در تاریخ خلق کردند که نشأت گرفته از اسلام ناب محمدی بود و بدون تردید به عنوان سندی زنده در تاریخ ثبت خواهد شد.
وی تصریح کرد: ملت ایران ملتی زنده، شجاع و انعطاف ناپذیر در مبارزه با استکبار جهانی است و قطعا ادامه راه نیز توسط دانش آموزان عزیز پیمایش خواهد شد همانطور که در دفاع مقدس 156 دانش آموز شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کردیم.

ملت ایران، ملتی شهادت طلب است
پاکدامن همچنین در دیدار با جمعی از همسران معظم شاهد گفت: ملت بزرگ اسلام از محراب مسجد کوفه تا صحرای افتخار آمیز کربلا و در طول تاریخ قربانیانی ارزشمند فی سبیل الله به اسلام عزیز تقدیم کرده است و ایران شهادت طلب هم از این پدیده سعادتمند مستثنی نیست.
مدیرکل بنیاد هرمزگان بیان کرد: ملت عزیز ایران در روز رستاخیز با سرافرازی در پیشگاه مقدس خدای بزرگ و پیامبران و اولیای عظیم الشأن صفهای طولانی از شهیدان را در راه دفاع از حق عرضه می دارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 260264
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...