شهدای گمنام در قلب مردم، پرآوازه و خوش نام هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۳
استاندار فارس با تاکید بر اینکه شهدای گمنام بلند آوازه هستند، خاطرنشان کرد: هیچ شهیدی گمنام نیست و همه در قلب ما پرآوازه و خوش نام هستند و آنچه داریم از فداکاری‌ها و جانفشانی‌های این شهدا است.
شهدای گمنام در قلب مردم، پرآوازه و خوش نام هستند
 
به گزارش «ایثار»، پیکر مطهر یک شهید گمنام دفاع مقدس با بدرقه گرم عاشقان و دلدادگان راه سرخ شهادت در جوار مسجد سلمان فارسی صدا و سیمای مرکز فارس آرام گرفت.
پیکر مطهر این شهید والامقام امروز سه شنبه 3 مهرماه با حضور اسماعیل تبادار استاندار فارس، حجت الاسلام والمسلمین دژکام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز، جمعی از مسئولان، خانواده های معزز شهدا و ایثارگران و خیل عاشقان و دلدادگان راه سرخ شهادت از مقابل ورودی صدا و سیمای مرکز فارس تشییع و در کنار مسجد سلمان فارسی به خاک سپرده شد.
استاندار فارس در این مراسم اظهار داشت: شهدا با اراده ‌ای برجسته مقابل دنیای ظالمین ایستادند و هشت سال دفاع مقدس نیز برای بقای نظام جمهوری اسلامی رقم خورد.
تبادار با اشاره به اینکه ملت شریف ایران در دوران دفاع مقدس اراده آهنین و عظم راسخ خود را ثابت کردند، افزود: راه شهدا راه امام حسین (ع) است و امروز بیش از گذشته به ادامه راه شهدا نیازمندیم و برای این منظور باید فرهنگ ایثار و شهادت در بین دانش آموزان، دانشجویان و آحاد مختلف مردم نهادینه شود.
وی با تاکید بر اینکه اهتزاز پرچم شهدا در جامعه یک ضرورت است، افزود: در این راستا معتقدیم با وحدت، هماهنگی، همسویی، تلاش مضاعف و اطاعت از رهبری بیشتر مشکلات را پشت سر خواهیم گذاشت.
استاندار فارس با تاکید بر اینکه شهدای گمنام بلند آوازه هستند، خاطرنشان کرد: هیچ شهیدی گمنام نیست و همه در قلب ما پرآوازه و خوش نام است و آنچه داریم از فداکاری‌ها و جانفشانی‌های این شهدا است.
گفتنی است این شهید والامقام در سن ۲۲ سالگی در عملیات والفجر هشت به درجه رفیع شهادت نائل شده بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 260414
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...