رونمایی تابلو شهدای منطقه چغاخور گرامیداشت هفته دفاع مقدس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۳
ا حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، رئیس بنیاد شهرستان بروجن، فرماندار شهرستان، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و سایر مسئولین از تابلو شهدای منطقه چغاخور رونمایی شد.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، رئیس بنیاد شهرستان بروجن، فرماندار شهرستان، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و سایر مسئولین از تابلو شهدای منطقه چغاخور رونمایی شد.
این تابلو فلزی همزمان با هفته دفاع مقدس در ابعاد 5 * 3 و با هزینه ای بالغ بر 100 میلیون ریال با همکاری و مشارکت بنیاد و بخشداری ساخته و نصب شد.
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد در این آئین گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا در اذهان عمومی از مهمترین اهداف اجرایی این طرح بود.
نجفی با اشاره به رشادت ها و مجاهدت های شهدا و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد: باید با اجرای برنامه های کاربردی نسل جدید را به فرهنگ جبهه و جنگ و ایثار و شهادت ارتباط داد.
لازم به ذکر منطقه چغاخور از توابع شهرستان بروجن است که تعداد 25 شهید گلگون کفن در دوران انقلاب و دفاع مقدس تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نموده است.
گفتنی است در ادامه این آئین با حضور مسئولین از تعدادی از خانواده شهدای این منطقه دیدار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 260553
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...