برگزاری ششمین کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان در خراسان رضوی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۸
معاون بهداشت و درمان خراسان رضوی گفت: ششمین کمیسیون تعیین درصد جانبازان با حضور تیم تخصصی پزشکی برگزار شد و وضعیت جسمی 200 جانباز از سراسر شهرستان های این استان دراین نوبت مورد بررس قرار گرفت.
برگزاری ششمین کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازان در خراسان رضوی
 
به گزارش «ایثار»، محمد جواد غلامپور در خصوص برگزاری کمیسیون های تعیین درصد جانبازان گفت: کمیسیون های تعیین درصد ازکارافتادگی جانبازان با حضور پزشکان متخصص و به صورت مستمر در حسینیه شهدای بنیاد خراسان رضوی برگزار می شود.
وی ادامه داد: پزشکان متخصص در راستای تکریم ایثارگران، وضعیت جسمی جانبازان سرافراز را مورد بررسی قرار می دهند.
معاون بهداشت و درمان بنیاد خراسان رضوی ادامه داد: ششمین کمیسیون تعیین درصد جانبازان با حضور تیم تخصصی پزشکی شامل متخصصین چشم، گوش، حلق و بینی، غدد و گوارش، اعصاب و روان، ارتوپد و جراح مغز و اعصاب برگزار شد که وضعیت جسمی 200 جانباز از سراسر شهرستان های این استان  دراین نوبت مورد بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه امکان تشدید عوارض برخی از مجروحیت های ناشی از دوران دفاع مقدس با گذشت زمان و افزایش سن جانبازان وجود دارد، در همین راستا امکان شرکت جانبازان بصورت دوره ای در کمیسیون های پزشکی فراهم شده است.
غلامپور افزود: استقلال کشور به واسطه جانفشانی شهدا و ایثارگری های ایثارگران به دست آمده است و امروز ما موظف هستیم در نهایت تکریم به ایثارگران خدمات درمانی ارائه کنیم.
گفتنی است کمیسیون های پزشکی به صورت ماهانه در بنیاد خراسان رضوی با حضور تیم پزشکی متخصص برگزار می شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 260603
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...