دیدار و دلجویی از والدین معظم سالمند شهدا شهرستان هیرمند، به مناسبت روز سالمند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۱
به مناسبت روز سالمند از دو والدین سالمند شهید شهرستان هیرمند دیدار و دلجویی به عمل آمد
دیدار و دلجویی از والدین معظم سالمند شهدا شهرستان هیرمند، به مناسبت روز سالمند
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، به مناسبت روز سالمند از دو تن از والدین معظم شاهد سالمند شهرستان هیرمند دیدار و تجلیل به عمل آمد.
ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران هیرمند اظهار داشت روز دوشنبه شانزدهم مهرماه 97 به مناسبت روز سالمند از دو تن از والدین شهید سالمند به اتفاق فرماندار، مدیر شبکه بهداشت و درمان، بخشدار، اعضای شورای شهر، شهردار و مدیران دستگاههای اجرایی در منزل دیدار و دلجویی به عمل آمد.
 مدیر شبکه بهداشت و درمان هیرمند عنوان کرد: این توفیق الهی بود تا به مناسبت روز سالمند از چند خانواده شهید سالمند دیدار و سرکشی داشته باشیم.
دکتر عبادتی حضور در جمع خانواده معظم شهدا را افتخار و شرف دانست و افزود: این عزیزان از جان فرزندانشان گذشتند و بر داغ فراغ ایشان صبر کردند و همواره در مسیر شهدا پشتیبان نظام و انقلاب و ولایت و مسئولان بوده اند.

پیری فرماندار هیرمند نیز در این دیدار اظهار داشت: ارزش مادران و پدران شهدا و ایثارگران که پاره تن خویش را برای دفاع از دین، ارزش ها، عزت، شرف، امنیت، استقلال و آزادی این مرز و بوم اسلامی فدا کردند بدون هیچ چشم داشتی، این ها با هیچ قشری قابل مقایسه نیستند.
لازم به ذکر است دراین دیدار از پدر شهید معظم حسین بارانی ومادر شهید معظم رحیم علیصوفی تجلیل بعمل آمد.
 
کد مطلب: 260638
 
 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...