داخلی صفحه گلستان خبر
 
فرمانده قرارگاه عملیات لشکر 30 گرگان:
مشکل دشمن با انقلاب اسلامی بر سر تفکر و فرهنگ ایثار و شهادت است
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۰
فرمانده قرارگاه عملیات لشکر ۳۰ گرگان گفت: امروز مشکل دشمن با انقلاب اسلامی بر سر موضوع قدرت موشکی حضور در منطقه سوریه و عراق توسط ایران نیست، بلکه آن‌ها با تفکر و فرهنگ ایثار و شهادت و عاشورا مشکل‌دارند.
مشکل دشمن با انقلاب اسلامی بر سر تفکر و فرهنگ ایثار و شهادت است
 
به گزارش ایثار واحد گلستان؛ امیر سرتیپ محمد غفاری در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و هفتمین روز شهدای حادثه اهواز اظهار داشت: دشمن دنبال پروژه نفوذ است و در این مسیر از درون نظام جمهوری اسلامی یارگیری می‌کند و بر این اساس نیاز به بصیرت و هوشیاری داریم.
فرمانده قرارگاه عملیات لشکر 30 گرگان تصریح کرد: ما مسئولان چه فرماندهان نیروهای مسلح، چه استانداران و فرمانداران و حتی مسئولان ارشد نظام جمهوری اسلامی ایران باید هوشیاری و بصیرت کامل داشته باشیم تا ناخواسته پازل دشمن را کامل نکنیم.
وی با اشاره به اینکه کشور ایران دارای قطب‌نمایی چون ولی‌فقیه است، تأکید کرد: ما قطب‌نمایی چون ولی‌فقیه و رهبر معظم انقلاب داریم و برای اینکه از مسیر خارج نشده و یا راه را گم نکنیم باید با چشم، گوش و دل خود گوش‌به‌فرمان مقام معظم رهبری باشیم.
غفاری یادآور شد: امروز مشکل دشمن با انقلاب اسلامی بر سر موضوع قدرت موشکی حضور در منطقه سوریه و عراق توسط ایران نیست، بلکه آن‌ها با تفکر و فرهنگ ایثار و شهادت و عاشورا مشکل‌دارند و از ایران اسلامی و آئین ناب محمدی (ص) می‌‌ترسند. دشمنان در اتاق‌های فکر خود با برنامه‌ریزی‌های دقیق سعی دارند تا ملت را از ولایت‌فقیه دور کرده و سپس بین مردم و مسئولان فاصله ایجاد کنند تا بدین ترتیب باعث از بین رفتن نظام جمهوری اسلامی شوند.
وی بیان داشت: رزمندگان اسلام 8 سال مردانه ایستادند و مقاومت کردند و نگذاشتند دشمن به اهداف خود برسد، دفاع مقدس گنجینه تمام‌نشدنی و گران‌بهایی است که باید همواره موردمطالعه قرار گیرد. ما باید از تجربیات 8 سال دفاع مقدس استفاده کرده و مجاهدت‌ها و ارزش‌های دفاع مقدس را احیا کنیم.انتهای پیام/تسنیم
کد مطلب: 260973