برگزاری جلسه اشتغال با هدف بررسي وضعیت اشتغال فرزندان شاهد سرخس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۹
جلسه اشتغال با هدف بررسی و پیگیری وضعیت اشتغال فرزندان شاهد و ايثارگر در بنياد شهیدو امورایثارگران سرخس برگزار شد.
 
به گزارش ايثار واحد خراسان رضوي، ‌جلسه هم اندیشی تعدادی از مدیران ادارات سرخس با رئیس اداره اشتغال و کار آفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سرخس و همکاران با هدف بررسی وضعیت اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر شهرستان سه شنبه 10 مهر برگزار شد.
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران سرخس در اين مراسم ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: بحث اشتغال فرزندان شاهد و ايثارگر مبحث مهمي است كه امروز بايد به آن پرداخته شود تا از اين پتانسيل بالقوه امروز استفاده شود و به بالفعل تبديل شود.
جعفر يوسفي ادامه داد: امروز شاهد اين موضوع هستيم كه بسياري از فرزندان شاهد وايثارگر با گرفتن مدارج علمي بالا و يا داشتن تخصص و مهارت كافي در رشته‌هاي مختلف آماده حضور در صحنه اشتغال ايران اسلامي هستند تا به طرق مختلف باعث افتخار آفريني شوند.
در اين جلسه علی حاتمی رئیس اداره اشتغال بنیاد شهید خراسان رضوی، محمدرضا توکلی‌مقدم رابط و مشاور اشتغال، ابوالفضل نظیف کاران کارشناس اشتغال، سیدهادی رضوی کارشناس اشتغال، سیدحسن رحیمی‌زاده مدیر کل گمرک، اسماعیل علیزاده رئیس اداره صنعت معدن و تجارت، محمدرضا رجبی‌مقدم قائم مقام منطقه ویژه، ابراهیم یزدی‌نژاد مدیریت راه آهن و حیدر درویشی بازرسی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی حضور داشتند.
در این جلسه مقرر شد که مدیران ادارات با همکاری شرکت‌های پیمانکاری زیر مجموعه نسبت به جذب نیروی انسانی از طریق بنیاد اقدام کنند.
گفتني است شهرستان سرخس 136 شهيد، 329 جانباز و 28 آزاده تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.
انتهاي پيام/ 
کلمات کليدی: ایثار رضوی، سرخس، اشتغال، فرزندان شاهد و ایثارگر، خراسان رضوی
کد مطلب: 261720
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور