​ششمین دوره آموزشی ترجمه و مفاهیم قرآن ویژه سرآمدان قرآنی ایثارگر برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۲
ششمین دوره آموزشی ترجمه و مفاهیم قرآن ویژه پیشتازان و سرآمدان قرآنی ایثارگر هفته چهارم مهر ماه در هتل شاهد قم برگزار می‌شود.
​ششمین دوره آموزشی ترجمه و مفاهیم قرآن ویژه سرآمدان قرآنی ایثارگر برگزار می‌شود
 
به گزارش «ایثار»، سید مرتضی حسینی مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران، با اعلام خبر برگزاری ششمین دوره آموزشی ترجمه و مفاهیم قرآنی، اظهار داشت: این دوره با حضور 150 نفر از برادران قرآنی جامعه ایثارگری هفته چهارم مهر ماه در هتل شاهد قم برگزار می‌شود.
مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: پیش‌ازاین پنج دوره آموزشی را در تهران، شیراز و قم و شهرری. برای 900 نفر از پیشتازان و سرآمدان قرآنی جامعه ایثارگری، خواهران و برادران برگزار کردیم و در این دوره‌ها بهترین اساتید قرآنی در رشته‌های مختلف حضور داشتند.
وی بیان کرد: یکی از اهداف این دوره، آموزش جامع ترجمه و مفاهیم قرآن است، پیشتازان این دوره حافظان کل قرآن و بیست جزء به بالا هستند و هدف آشنایی حافظان کل قرآن با رشته‌های مختلف ترجمه و تفسیر است.
حسینی اظهار داشت: در این دوره‌ها از اساتید متخصص رشته‌های قرائت، ترجمه، صوت و لحن در سطوح عالی بهره‌مند خواهیم شد که می‌توان به اساتیدی همچون حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید محمدی، استاد سیف، ابوالقاسمی و پرهیزگار اشاره کرد.
وی در پایان گفت: زمان پذیرش این دوره آموزشی در هفته چهارم مهرماه، برگزار می‌شود، ششمین دوره آموزشی ترجمه و مفاهیم قرآنی بر اساس کتاب چهارجلدی فهم زبان قرآن خواهد بود، همچنین پیش‌بینی کردیم که آزمونی در پایان دوره‌ها برگزار شود و از نفرات برتر، تقدیر و تجلیل به عمل آید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 262200
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...