تجلیل از خانواده معظم شهدای خداآفرین در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۵
فرماندارشهرستان خداآفرین گفت: دشمنان قسم‌خورده نظام باید بدانند که سربازان ولایت‌فقیه با تمام توان از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی حراست کرده و تا پای جان بر سر عهدی که با شهیدان و امام شهدا بسته‌اند باقی می‌مانند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، احمدعلی اسد پور فرماندار شهرستان خداآفرین در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان خداآفرین گفت: امنیت و سلامت دو نعمت گران‌بها هستند که امروزه با تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای نظامی و انتظامی در کشورمان از آن بهره‌مند هستیم.
وی ادامه داد:  دشمنان این مرزوبوم امروزه به این امر پی برده‌اند که تهدیدات نظامی دشمن هرگز علیه ملت انقلابی و نظام اسلامی ایران کارساز نخواهد بود.
اسد پور افزود: دشمنان قسم‌خورده نظام باید بدانند که سربازان ولایت‌فقیه با تمام توان از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی حراست کرده و تا پای جان بر سر عهدی که با شهیدان و امام شهدا بسته‌اند باقی می‌مانند.
یادآوری می‌شود؛ دوشنبه 16 مهر 1397 هم‌زمان با هفته نیروی انتظامی در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان خداآفرین با حضور فرماندار و مسئولین خداآفرین از خانواده معظم شهید صالح افسونی و جانباز و آزاده صمد شجاعی با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.
 انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی ، کلیبر ، تجلیل، صبحگاه مشترک،ایثارگران، خداآفرین
کد مطلب: 262293
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...