مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد:
بنیاد در اجرای طرح میز خدمت الکترونیک پیشتاز است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه بنیاد در پیاده‌سازی میز خدمت الکترونیک نسبت به دیگر سازمان‌ها پیشتاز است، گفت: تاکنون 9 هزار 220نفر از ایثارگران عزیز در سامانه برخط ایثار عضو شده‌اند.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ؛ سید منصور موسوی مدیرکل بنیاد  شهید و امور ایثارگران کهگیلویه وبویراحمد صبح امروز در جلسه شوراي معاونين بنياد در ياسوج با بیان اینکه بنیاد در پیاده‌سازی میز خدمت الکترونیک نسبت به دیگر سازمان‌ها پیشتاز است، گفت: تاکنون 9 هزار 220نفر از ایثارگران عزیز در سامانه برخط ایثار عضو شده‌اند.
موسوی  گفت: هدف اصلی بنیاد در راستای ارائه خدمات مناسب به خانواده معظم شهدا و ایثارگران اجرای طرح میز خدمت حضوری و الکترونیکی است ضمن اینکه میز خدمت می‌تواند اطلاع‌رسانی مناسبی از خدمات بنیاد به ایثارگران عزیز ارائه نماید.
وی با اشاره به ارائه حدود 12 خدمت به صورت الکترونیکی در سامانه برخط ایثار، خاطرنشان کرد: تنوع خدمات در بنیاد شهید و امور ایثارگران زیاد است و در حال حاضر 35 خدمت شناسایی شده که امیدوار هستیم  بتوانیم در میز خدمت الکترونیک این خدمات را ارائه دهیم و ایثارگران پس از دریافت رمز عبور از اداره هاتف شهرستان ها به راحتی می‌توانند از تسهیلات سامانه برخط سایت ایثار استفاده کنند.
موسوي با بیان اینکه ارائه خدمات درخواست تسهیلات مسکن، اشتغال، درخواست صدور کارت شناسایی ایثارگران از جمله خدمات الکترونیکی بنیاد است، عنوان کرد: خدمات الکترونیکی موجب تسهیل در خدمت رسانی و شفاف سازی امور برای ایثارگران می‌شود و در آینده‌ای نزدیک با همکاری دستگاه‌ها این خدمات را افزایش خواهد يافت.
مدیرکل بنیاد استان با اعلام خبر عضویت 9 هزار220 نفر از ایثارگران  در سامانه بر خط ایثار گفت: ایثارگران با مراجعه به مرکز هاتف شهرستان محل پرونده، رمز ورود به این سامانه را دریافت کرده و اطلاعات اولیه و شماره تماس و افراد تحت تکلف خود را به روز رسانی کرده و از خدمات سامانه بهره‌مند می‌شوند.
پايان پيام
کد مطلب: 262312
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...