شهدا گنجینه های ارزشمند نظام اسلامی هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲
حضرت آیت‌الله یعقوبی نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه بجنورد شهدا را گنجینه‌های ارزشمند نظام اسلامی خواند و گفت: شهدا با مجاهدت و فداکاری خود به ملت ایران ارزش و اعتبار بخشیدند.
شهدا گنجینه های ارزشمند نظام اسلامی هستند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی حضرت آیت‌الله یعقوبی نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه بجنورد و رئیس
شورای فرهنگ عمومی استان در این جلسه ، شهدا را گنجینه‌های ارزشمند نظام اسلامی خواند و گفت: شهدا با مجاهدت و فداکاری خود به ملت ایران ارزش و اعتبار بخشیدند.
وی ضمن تأکید بر ضرورت انتقال پیام شهدا به نسل جدید به شکلی هنرمندانه خواستار تفکیک موضوعی وصایای شهدا شد و گفت: وصایای شهدا به‌صورت موضوعی تفکیک و در اختیار نسل جدید قرار گیرد تا مشخص شود محور مطالبه شهدا از اقشار مختلف مردم چیست.
 
 
علی روز فراخ رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بجنورد نیز در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بر ضرورت شتاب بخشیدن دستگاه‌های اجرایی در امر خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری تأکید کرد و گفت: خدمت به خانواده‌های معظم شهیدان، جانبازان و آزادگان وظیفه تمام دستگاه‌های اجرایی است و همه باید در این مسیر اهتمام ویژه و جدی داشته باشند / ۲۰ درصد از اعتبارات فرهنگی دستگاه‌ها طبق قانون مربوط به حوزه ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است که باید بر نحوه اجرا و هزینه کرد آن نظارت جدی صورت پذیرد، مشارکت تمامی دستگاه‌ها در اجرای طرح سپاس مورد تأکید بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
 
 
 
 
کد مطلب: 262338
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...