داخلی صفحه لرستان خبر
 
مدیرکانون فرهنگی هنری حر ریاحی:
یادواره شهدا، فرصتی برای انتقال آرمان های شهدا به نسل جوان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۵
مدیرکانون فرهنگی هنری حر ریاحی، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، بستر انتقال ارزش های چون فرهنگ ایثار در بین نسل جوان است
یادواره شهدا، فرصتی برای انتقال آرمان های شهدا به نسل جوان
 
به گزارش «ایثار واحد لرستان» یادواره شهدای روستای میان گلال خرم آباد برگزار شد. توران میرزایی، مدیرکانون فرهنگی هنری حر ریاحی در این مراسم گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، تکلیفی بزرگ برای عموم مردم و مسئولان است.
 وی با اشاره به اینکه امنیت و آرامش امروز کشور، دستاورد خون پاک شهدان است، افزود: برای صیانت از دستاورهای خون شهدا، باید ارزش ها و آرمان های انقلاب و شهدا را برای نسل جوان و نوجوان جامعه بازگو کرد.
میرزایی، با اشاره به توطئه های دشمنان، اظهار داشت: انتقال ارزش های شهدا و آرمان های انقلاب اسلامی به نسل جوان و نوجوان امروز مهم ترین راه مقابله با توطئه های دشمنان است.
 مدیرکانون فرهنگی هنری حر ریاحی، با بیان اینکه دشمن امروز در قالب توطئه های مختلف به دنبال جدا کردن نسل جوان و نوجوان از ارزش های دینی است، اظهار کرد: یادواره شهدا، فرصتی برای انتقال آرمان های شهدا به نسل جوان و نوجوان و روشنگری با هدف مقابله با توطئه های دشمنان است.
 حجت‌الاسلام علی پاکدل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه خرم آباد، هم در این یادواره، با  تشریح رشادت ها و دلاورمردی های شهدا، بویژه شهدای این روستا، گفت: امروز وظیفه عموم مردم و مسئولان این است که با پیروی از ولایت فقیه و هوشیاری در برابر توطئه های دشمنان از دستاوردهای خون شهدا حراست کنند.
 وی با بیان اینکه امنیت به برکت خون شهدا حاصل شده است، افزود: باید قدر دان نعمت بزرگ امنیت باشیم و برای مقابله با توطئه های دشمنان در جهت ترویج فرهنگ ایثار در بین اقشار مختلف بویژه جوانان بکوشیم.
 حجت الاسلام پاکدل، با اشاره به توطئه های دشمنان در چهل سالگی انقلاب اسلامی، افزود: حفظ وحدت و همدلی، ولایت مداری و بصیرت  مهم ترین راه مقابله با توطئه های دشمنان است.
 گفتنی است، دراین مراسم از خانواده های شهدای روستای میان گلال خرم آباد طی مراسمی تجلیل شد.
 
 انتهای پیام//
 
کد مطلب: 262351
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...