داخلی صفحه بوشهر خبر
 
مراسم تجلیل از برگزیدگان طرح تکریم ارباب‌رجوع بنیاد بوشهر برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۵
مراسم تجلیل از برگزیدگان طرح تکریم ارباب‌رجوع سال 96 بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر برگزار شد.
مراسم تجلیل از برگزیدگان طرح تکریم ارباب‌رجوع بنیاد بوشهر برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در این مراسم طی سخنانی بیان داشت: خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران خدمت به بهترین بندگان خدا هست از همین رو می‌بایست خدمات‌رسانی را درشان این عزیزان ارائه کنیم.
وی بابیان این‌که تکریم ارباب‌رجوع در بنیاد شهید و امور ایثارگران، تکریم ارزش‌هاست، گفت: کارکنان باید در تکریم جامعه ایثارگران تلاش کنند تا بتوانند رضایتمندی آن‌ها را ارتقا دهند.
مدیرکل بنیاد بوشهر افزود: در بحث رضایت‌مندی و تکریم ارباب‌رجوع جلسات متعددی داشته‌ایم که با همکاری خوب و ارزشمند کارکنان بنیاد استان و شهرستان‌ها در بحث خدمات‌رسانی به جامعه ایثارگری توفیقات خوبی حاصل‌شده است.
وی تصریح کرد: با توجه به مشکلات و سختی‌هایی که درزمینه‌ی امر خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری وجود دارد با هنرمندی و درایت توانسته‌ایم به‌خوبی در این راستا انجام‌وظیفه و ایفای نقش‌نماییم.
تشکری ضمن تأکید بر انجام فعالیت‌های مطلوب در زمینه‌ی طرح تکریم ارباب‌رجوع در ادارات اظهار داشت: رعایت شئونات اسلامی در بین مدیران، معاونین، روسا ادارات و کارکنان در سرلوحه برنامه‌های طرح تکریم ارباب و رجوع قرار گیرد.
در ادامه مدیرکل بنیاد بوشهر نکاتی را در خصوص همدلی و همکاری خوب بین واحدهای بنیاد استان در سطح ستاد و شهرستان‌ها اشاره بیان کرد و خواستار استمرار این رویه حسنه در بین کارکنان این نهاد مقدس شد.
در پایان این مراسم از برگزیدگان طرح تکریم ارباب‌رجوع سال 96 تجلیل شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 262352
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...