حفظ و صیانت از سرمایه ارزش های دفاع مقدس ضرورت دارد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۱
مدیرکل بنیاد کرمان با تأکید بر حفظ و صیانت از ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس افزود: دشمنان انقلاب اسلامی از هر ابزار و وسیله‌ای استفاده می‌کنند تا فرهنگ ایثار و استقامت و از خود گذشتگی را بین مردم و به‌ خصوص نسل جوان کم رنگ کنند.
حفظ و صیانت از سرمایه ارزش های دفاع مقدس ضرورت دارد
 
به گزارش «ایثار»، سومین نشست کمیته برنامه‌ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان روز گذشته 16 مهرماه ۹۷ با حضور محمدرضا حسنی سعدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان و معاونان و روسای شهرستان‌ها در سالن اجتماعات مهمانسرای بنیاد برگزار شد.
حسنی سعدی در این نشست گفت: صدها هزار شهید و جانباز نثار ارزش‌ها و آرمان‌های بلند اسلام و انقلاب اسلامی شد تا امنیت در این کشور برقرار شود.
مدیرکل بنیاد کرمان همچنین با تأکید بر حفظ و صیانت از ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس، افزود: دشمنان انقلاب اسلامی از هر ابزار و وسیله‌ای استفاده می‌کنند تا فرهنگ ایثار و استقامت و از خود گذشتگی را بین مردم و به‌ خصوص نسل جوان کم رنگ کنند.
حسنی سعدی با اشاره به لزوم ایجاد هماهنگی لازم بین دستگاه‌های مربوطه در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران اظهار داشت: روسای شهرستان ها باید با هماهنگی با دیگر دستگاه‌های اجرایی شهرستان خود در جهت ترویج فرهنگ ایثار شهادت برنامه‌هایی را انجام دهند.
مجتبی گوهرریز معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان نیز گفت: شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس با نثار خون مطهرشان، درخت تنومند انقلاب اسلامی را آبیاری کردند و امروز باید امانتدار خون شهدا بوده و در زنده نگه‌داشتن و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم.
وی افزود: کسی که در بنیاد خدمت می‌کند به‌ جای مقدسی پا گذاشته و باید با عزت و احترام با خانواده شهدا و ایثارگران رفتار کند و باید گره‌گشای مشکلاتشان باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 262354