برگزاری 419 جلسه مشاوره در مرکز مشاوره شاهد و ایثارگر مازندران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۶
مديركل بنياد مازندران تصريح كرد: به منظور ارائه خدمات مشاوره ای به خانواده های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان، 419 جلسه مشاوره در مركز مشاوره شاهد و ايثارگر استان برگزار شده است.
برگزاری 419 جلسه مشاوره در مرکز مشاوره شاهد و ایثارگر مازندران
 
به گزارش «ايثار»، هدايت مظلومی روز سه شنبه هفدهم مهرماه در گفتگو با سایت ایثار، اظهار داشت: به منظور ارائه خدمات مشاوره ای به خانواده های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان، 419 جلسه مشاوره در مركز مشاوره شاهد و ايثارگر استان برگزار شده است.
مظلومی افزود: اين جلسات مشاوره ای در زمينه های تحصيلی، خانوادگی، قبل از ازدواج، روان درمانی، اعصاب و روان و تست روان سنجی بوده است.
وی با اشاره به فراوانی اين جلسات اظهار داشت: در مشاوره تحصيلی 57 درصد، خانوادگی 24 درصد، روان درمانی 9 درصد، اعصاب و روان 8 درصد، تست روان سنجی یک درصد و قبل از ازدواج یک درصد شركت داشتند.
مديركل بنياد مازندران تصريح كرد: از مجموع 419 جلسه مشاوره ای برگزار شده در مراكز مشاوره استان، 308 نفر از آنها فرزندان شاهد و ايثارگر، 69 تن همسران شاهد و ايثارگر و  42 نفر از ايثارگران بودند.
مظلومی گفت: تعداد 3 مركز مشاوره شاهد و ايثارگر در شهرهای ساری، بابل و تنكابن آماده ارائه خدمات مشاوره ای به ايثارگران استان هستند.
انتهای پيام/
کد مطلب: 262356
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...