تکریم ایثارگران، تکریم ارزش ها است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۳
مدیرکل بنیاد بوشهر با بیان این‌که تکریم ارباب‌رجوع در بنیاد شهید و امور ایثارگران، تکریم ارزش‌ها است، گفت: کارکنان باید در تکریم جامعه ایثارگران تلاش کنند تا بتوانند رضایتمندی آن‌ها را ارتقا دهند.
تکریم ایثارگران، تکریم ارزش ها است
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در مراسم تجلیل از برگزیدگان طرح تکریم ارباب‌رجوع سال 96 بنیاد، بیان داشت: خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران، خدمت به بهترین بندگان خدا است از همین رو باید خدمات‌رسانی را در شان این عزیزان انجام دهیم.
وی با بیان این‌که تکریم ارباب‌رجوع در بنیاد شهید و امور ایثارگران، تکریم ارزش‌ها است، گفت: کارکنان باید در تکریم جامعه ایثارگران تلاش کنند تا بتوانند رضایتمندی آن‌ها را ارتقا دهند.
مدیرکل بنیاد بوشهر افزود: در بحث رضایت‌مندی و تکریم ارباب‌رجوع جلسات متعددی داشته‌ایم که با همکاری خوب و ارزشمند کارکنان بنیاد استان و شهرستان‌ها در بحث خدمات‌رسانی به جامعه ایثارگری توفیقات خوبی حاصل‌شده است.
وی تصریح کرد: با توجه به مشکلات و سختی‌هایی که در زمینه‌ امر خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری وجود دارد با هنرمندی و درایت توانسته‌ایم به‌خوبی در این راستا انجام‌وظیفه و ایفای نقش‌ کنیم.
در پایان این مراسم از برگزیدگان طرح تکریم ارباب‌رجوع سال 96 تجلیل شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 262366
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...