داخلی صفحه خوزستان خبر
 
برگزاری مراسم روح بخش و پرفیض زیارت عاشورا در اهواز
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۵
بمناسبت ایام محرم مراسم زیارت عاشورا در فضایی آکنده از عطر ایمان و معنویت در سالن بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 2 اهواز برگزار شد.
برگزاری مراسم روح بخش و پرفیض زیارت عاشورا در اهواز
 
بمناسبت ایام محرم مراسم زیارت عاشورا در فضایی آکنده از عطر ایمان و معنویت در سالن بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 2 اهواز برگزار شد.
بمناسبت ایام محرم و گرامیداشت یاد شهدا، زمزمه پرفیض زیارت عاشورا با حضور دوستداران اهل بیت (ع) طنین انداز شد.
آیین معنوی و پرفیض زیارت عاشورا با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران دفاع مقدس، مدافعان حرم و شهیدان حادثه تروریستی اهواز و عاشقان سید و سالارشهیدان حسین ابن علی(ع) صبح امروز سه شنبه 17 مهرماه 1397 توسط فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل در بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 2 اهواز و پایگاه مقاومت بسیج بنیاد در محل سالن بنیاد منطقه دو اهواز برگزار شد.
در این مراسم که حجت الاسلام والمسلمین شفیعی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاههای استان خوزستان ، فرجیان مدیر کل بنیاد خوزستان، ذراتی مشاور امور ایثارگران استانداری، فلسفی و ایزدی رییس و نائب رییس شورای اسلامی شهر اهواز ، معاونین و مدیران و کارکنان و بسیجیان بنیاد حضور داشتند، حجت الاسلام شفیعی ضمن تسلیت به مناسبت ایام محرم و شهادت سید و سالار شهیدان و گرامیداشت یاد شهدای حادثه تروریستی 31 شهریور اهواز به تشریح نقش و جایگاه شهید نزد پروردگار پرداخت.
وی همچنین ضمن تجلیل از شهدای واقعه تروریستی اهواز به نقش حضور نیروهای نظامی و بسیجیان در دفاع از مردم و برقراری امنیت در جامعه اشاره و این امر را سنگر و پشتوانه دفاعی برای برافراشته نگه داشتن پرچم عزت و شرف درجامعه عنوان کرد.
در ادامه یکی از مداحان اهل البیت(ع) به نوحه خوانی و مرثیه سرایی پرداخت.
گفتنی است این مراسم توسط تشکل فرزندان شاهد شاغل در بنیاد شهیدوامور ایثارگران منطقه 2 اهواز و بسیج بنیاد اجراء شد.
 
کد مطلب: 262369
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...