داخلی صفحه یزد خبر
 
امام جمعه بافق: شهادت بزرگترین و بالاترین نوع ایثار است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۴
امام جمعه بافق در دیدار با خانواده شهدای این شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام گفت: شهادت بزرگترین و بالاترین نوع ایثار است که خداوند روزی بندگان خاص خود قرار داده است.
امام جمعه بافق: شهادت بزرگترین و بالاترین نوع ایثار است
 
به گزارش «ایثار یزد» حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی سه‌شنبه 17 مهر به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به دیدار خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران شهرستان بافق رفت و از صبر و استقامت آنان تجلیل کرد.
امام‌جمعه بافق در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام گفت: شهادت بزرگ‌ترین و بالاترین نوع ایثار است که خداوند روزی بندگان خاص خود قرار داده است.
سلیمانی تصریح کرد: این انقلاب امانت شهدا و جانبازان در دستان ماست و وظیفه تک‌تک ما حفظ و حراست از این امانت است و این مسئله جز با نشر فرهنگ ایثار و شهادت محقق شدنی نخواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: اگر ایثار و ازخودگذشتگی جانبازان و ایثارگران عزیز نبود الآن وضعیت کشور دست‌کمی از سایر کشورهای منطقه نداشت و محلی برای رقابت قدرت‌های بزرگ استکباری جهان بود.
امام‌جمعه بافق با اشاره به مشکلات داخلی کشور افزود: مردم روزهای سختی را پشت سر گذاشتند و امید است مسئولین کشور در بخش‌های مختلف راه‌کار مناسب برای حل مشکلات را یافته و جواب اعتماد مردم را پاسخ دهند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد سلیمانی اظهار کرد: اگر شهدا، جانبازان و آزادگان به نبرد با دشمنان بعثی رفتند، به خاطر این بود که ملت ایران در محیطی امن به تلاش برای ساختن فردای میهن اسلامی تلاش کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز با تجلیل از ایثار و ازخودگذشتگی شهدا و ایثارگران گفت: ادامه راه شهدا واجب و ضروری است و راه آن تبعیت محض از ولایت‌فقیه و مقاومت در برابر استکبار جهانی و ایادی دست‌نشانده آنان است.
احمد ابراهیمی با تجلیل از مقام مادران شهدای والامقام تصریح کرد: اگر شهدا به چنین مرتبه‌ای رسیدند یقیناً حاصل تربت اسلامی مادران شهیدپروری است که لقمه پاک خود را در کنار تعالیم انسان‌ساز اسلام تقدیم فرزندان خود کردند.


 
کد مطلب: 262394
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...