مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران:
شهیدان با بصیرت و اطاعت پذیری از ولایت فقیه از میهن اسلامی دفاع کردند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۲
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران گفت: شهیدان با داشتن بصیرت و اطاعت پذیری از ولایت فقیه و با اهدا خون پاک خویش از اسلام‌، قرآن و میهن اسلامی دفاع کردند.
شهیدان با بصیرت و اطاعت پذیری از ولایت فقیه از میهن اسلامی دفاع کردند
 
به گزارش "ایثار"، عبدالله مرتضوی در دیدار با امام جمعه رباط کریم با اشاره به اینکه حفظ و حراست از ارزش‌های انقلاب اسلامی از اهداف و آرمان‌های بلند شهدا است اظهار داشت: امروز ملت باید در راستای تحقق اهداف شهدا تلاشی مضاعف داشته باشند.
وی ادامه داد: امروز اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دنیا از جانفشانی خون مطهر شهیدان والامقام است، شهیدان با داشتن بصیرت و اطاعت پذیری از ولایت فقیه و با اهدا خون پاک خویش از اسلام‌، قرآن و میهن اسلامی دفاع کردند.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های تهران همچنین تصریح کرد: بنیاد شهید در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت طلبی و پاسداری از خون شهدا و تجلیل و تکریم از خانواده‌های معظم شهیدا‌ن به صورتی قانونمند تلاش ارزنده‌ای دارد و امید است مسئولان شهرستانی نیز در این امر ما را یاری کنند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: زنده نگه داشتن یاد شهدا و حفظ آثار آنان و تجلیل و تکریم از خانواده‌‌های معظم شهدا در واقع پاسداری از اسلام و انقلاب اسلامی است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 262401