کسب رتبه دوم تامین مسکن و مناسب سازی توسط بنیاد زنجان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از کسب رتبه دوم در تامین مسکن و مناسب سازی توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خبر داد.
کسب رتبه دوم تامین مسکن و مناسب سازی توسط بنیاد زنجان
 
به گزارش «ایثار»، علی کاظمی در گفتگو با سایت ایثار زنجان گفت: طبق ارزیابی صورت گرفته توسط اداره کل تامین مسکن و مناسب سازی منتهی به شهریور ماه 1397 بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در بخش مناسب سازی و تامین مسکن ایثارگران با پیگیری های مکرر و تلاش همکاران در این حوزه رتبه دوم را کسب کرده است.
وی افزود: مناسب سازی مسکن جانبازان شامل کمک هزینه احداث رمپ یا سطح شیب دار، کمک هزینه نصب سرویس بهداشتی فرنگی و کمک هزینه خرید پکیچ برای جانبازان شیمیایی است.
وی با اشاره به اینکه منزل مسکونی تمامی جانبازان 70 درصد مناسب سازی شده است، تصریح کرد: شناسایی و پرداخت کمک هزینه جهت مناسب سازی منزل مسکونی والدین شهدا و همچنین سایر جانبازان قطع عضو از دیگر اقدامات و اولویت های این اداره است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان همچنین از جذب صد در صدی اعتبارات اختصاص یافته در سال 1396 در این بخش خبر داد و اضافه کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در سال 1397 نیز موفق به جذب کامل اعتبارات از بخش منابع دولتی شده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 262411
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...