داخلی صفحه یزد خبر
 
همسران شهدای یزد به مشهد مقدس مشرف می‌شوند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۶
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد از اعزام همسران شهدای این شهرستان به مشهد مقدس خبر داد.
همسران شهدای یزد به مشهد مقدس مشرف می‌شوند
 
به گزارش «ایثار یزد» حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد نقیبی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد سه‌شنبه 17 مهر از اعزام همسران شاهد این شهرستان به بارگاه ملکوتی هشتمین امام همام حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) خبر داد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد بابیان فیوضات فراوان این سفر معنوی تصریح کرد: زیارت حضرت امام رضا (ع) از اهمیت فراوانی نزد هم‌وطنانمان برخوردار است و به‌حق حج فقرا نامیده شده است.
وی اضافه کرد: هشتمین امام معصوم نه‌تنها نزد شیعیان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است بلکه پیروان سایر ادیان و مذاهب، ارادت خاصی به ایشان دارند و همواره برای حل مشکلاتشان به حضرت علی بن موسی‌الرضا توسل می‌جویند.
احمد نقیبی در خصوص برنامه‌های بنیاد برای همسران شهدا گفت: همسران شهدا در سنی قرارگرفته‌اند که اکثرشان نیاز به رسیدگی و مراقبت دارند و برنامه‌ریزی برای رسیدگی به روحی روانی آنان لازم و ضروری است و به همین منظور سفرهای سیاحتی و زیارتی برای این عزیزان در دستور کار بنیاد قرار دارد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد افزود: زمان اعزام این عزیزان 20 مهرماه خواهد بود و امیدواریم زائرین بارگاه ملکوتی امام هشتم ضمن بهره‌گیری از فیوضات این سفر معنوی، تجدیدقوا و روحیه نیز داشته باشند.


 
کد مطلب: 262412
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...