به مناسیت هفته نیروی انتظامی؛
جانبازان بیمارستان میلاد شهریار از پرسنل فرماندهی نیروی انتظامی غرب استان تهران تجلیل کردند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۶
جانبازان بیمارستان میلاد شهریار به مناسیت هفته نیروی انتظامی از پرسنل فرماندهی نیروی انتظامی غرب استان تهران تجلیل کردند.
جانبازان بیمارستان میلاد شهریار از پرسنل فرماندهی نیروی انتظامی غرب استان تهران تجلیل کردند
 
به گزارش "ایثار"، تعدادی از جانبازان بستری در بیمارستان میلاد شهریار به مناسبت هفته نیروی انتظامی به همراه دکتر آقایی رئیس بیمارستان میلاد و تعدادی از پرسنل آن از فرماندهی غرب استان تهران بازدید و از زحمات نیروهای زحمتکش امنیت کشور تجلیل کردند.
در این دیدار سردار محسن خانچرلی و تعدادی از معاونت های فرماندهی نیروی انتظامی غرب استان تهران به استقبال مهمانان آمدند و با اهدای شاخه های گل و چفیه از آنها تجلیل کردند.
در این دیدار دکتر آقایی ضمن تبریک و گرامی داشت هفته نیروی انتظامی از طرف پرسنل و جانبازان بیمارستان میلاد، خدمت مامورین زحمت کش امنیت کشور اظهار داشت: سردار خانچرلی به رسم هرسال زحمت بازدید از بیمارستان میلاد شهریار را کشیدند و امسال این تصمیم را گرفتیم تا جانبازان عزیز، این سرمایه های گرانبهای انقلاب اسلامی مهمان شما عزیزان باشند و از نزدیک شاهد زحمات شما باشند.
وی بیان کرد: شما از سرمایه های کشور هستید و همیشه در برقرای امنیت و ایثار پشتوانه مردم می باشید، امیدواریم با دعای خیر جانبازان ما و شما بتوانیم در راستای اهداف انقلاب اسلامی خدمت گذار مردم باشیم و نگذاریم خون شهدا و ایثارگری های این عزیزان پایمال گردد.
سردار محسن خانچرلی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران نیز تصریح کرد: ما در نیروی انتظامی افتخار می کنیم تا پاسدار و نگهدار ارزش هایی باشیم که این عزیزان پایه گذار آن بودند و با از خود گذشتگی و ایثار این خطر را به جان خریدند.
وی خاطرنشان کرد: از شما پرسنل زحمت کش در بیمارستان میلاد نیز تشکر می کنیم که این وظیفه مهم را جهت نگهداری از این بزرگواران به عهده گرفتین و انشالله که با عنایت خداوند ما و شما در این راه استوار باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 262423
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...