جانبازان اسناد ماندگار دوران دفاع مقدس هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۵
معاون فرماندار شهرستان اهر: جانبازان نماد استقامت و استواری در برابر مسائل و مشکلات هستند و ایثارگری‌ها و فداکاری‌های آنان فراموش‌شدنی نیست.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، علی حسن‌زاده معاون فرماندار شهرستان اهر گفت: جانبازان اسناد ماندگار دوران دفاع مقدس هستند و ایثارگری‌ها و فداکاری‌های آنان فراموش‌شدنی نیست.
وی با تجلیل از صبر و شکیبایی و روحیه بالای جانبازان اظهار داشت: این عزیزان نماد استقامت و استواری در برابر مسائل و مشکلات ناشی از جانبازی هستند و اجر آنان در پیشگاه خداوند متعال کمتر از شهدا نیست.
حسن‌زاده بابیان اینکه رسالت سنگینی بر دوش مردم و مسئولان در صیانت و پاسداری از انقلاب وجود دارد بیان  کرد: عزت و آبروی نظام مرهون ازخودگذشتگی‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران است.
گفتنی است معاون فرماندار شهرستان اهر در ادامه دیدارهای هفتگی خود با خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر سه‌شنبه 17 مهرماه سال 1397 با جانبازان سرافراز هشت سال دفاع مقدس محرم پناهی، یعقوب بابائیان و اصغر جناب زاده ملاقات و با آنان گفتگو کرد.
در این دیدارها که احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر نیز حضور داشت با اهدای لوح سپاس از صبر و استقامت این عزیزان تجلیل شد.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: دیدار با جانبازان، شهرستان اهر، معاون فرماندار
کد مطلب: 262439