داخلی صفحه سمنان خبر
 
اولین جلسه ستاد شاهد دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۶
اولین جلسه ستاد شاهد دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برای بررسی مسائل و مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر با حضور کارشناسان ذیربط برگزار شد.
اولین جلسه ستاد شاهد دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار شد
 
به گزارش ایثار واحد سمنان، اولین جلسه ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی شاهرود صبح دوشنبه ۱۶ مهر ۹۷ در سالن جلسات این دانشگاه برگزار شد. در این نشست که با حضور مدیرکل بنیاد استان، رئیس بنیاد شهرستان، رئیس دانشگاه ،  معاونان و کارشناسان ستاد شاهد هر دو دستگاه اجرائی  برگزار شد ابتدا رئیس دانشگاه به طرح کلیاتی راجع به وضعیت و شرایط ایثارگران به‌عنوان ولی‌نعمتان نظام و ضرورت خدمت‌رسانی شایسته به آنان پرداخته و در ادامه حجت‌الاسلام فریدون، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز طی سخنانی اهداف، مأموریت‌ها و سیاست‌های فرهنگی و پژوهشی بنیاد در راستای حمایت از دانشجویان شاهد و ایثارگر و ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت را تشریح و بر ضرورت هم‌افزائی و مشارکت حداکثری در برنامه‌های فرهنگی و همایش‌های دانشجوئی تأکید کرد.
آنگاه اعضای جلسه در مورد مسائل آموزشی و رفاهی دانشجویان، نحوه تبادل اطلاعات و لیست های اسمی آمار دانشجویان و معرفی مسئول ستاد شاهد دانشگاه به بحث و تبادل‌نظر پرداختند. در پایان جلسه از سه تن از دانشجویان ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی به دلیل کسب نمرات ممتاز تحصیلی تجلیل و قدردانی صورت گرفت.
کد مطلب: 262457
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...