داخلی صفحه البرز خبر
 
طاهرنژاد:
دیدار با خانواده‌ی شهدا موجب بیداری و بصیرت افزایی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: دیدار با خانواده‌ی شهدا موجب بیداری و بصیرت افزایی است.
دیدار با خانواده‌ی شهدا موجب بیداری و بصیرت افزایی است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، سردار محمدیان فرمانده نیروی انتظامی استان البرز به همراه جمعی از مسئولین و خادمان شهدا بعدازظهر سه‌شنبه 17 مهرماه به مناسبت هفته نیروی انتظامی و باهدف تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به دیدار همسر گرامی شهید والامقام خلیل سلگی رفته و به مشکلات وی رسیدگی به عمل آوردند.
ابراهیم طاهرنژاد در این دیدار با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران بابیان اینکه خانواده‌های شهدا و ایثارگران سرمایه‌های اصلی نظام انقلاب اسلامی هستند بیان داشت: دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران سبب بیداری و تثبیت بیش‌ازپیش اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی است و باعث می‌شود راه ایثار و شهادت در جامعه تداوم داشته باشد.
وی افزود: دیدار با خانواده‌ی شهدا موجب بیداری و بصیرت افزایی است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه تصریح کرد: پایداری، ثبات و حرکت روبه‌جلوی ارزش‌ها و ارکان این انقلاب وابسته و پیرو حرکت خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران است که ما با الگو گیری از این هدف والا باید قدم در این را گذاشته و پاسدار خون شهدا باشیم.
حاضرین در پایان با تجلیل از صبر خانواده‌های شهدا و ایثارگران کسانی که پای آرمان‌های خود ایستادگی کردند بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهدا تجدید میثاق کردند.
 
کد خبر 97/408
انتهای پیام/
کد مطلب: 262462
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...