فداکاری ایثارگران زیباترین ایثار اجتماعی تاریخ ایران است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۰
مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه فداکاری خانواده معظم شهدا و ایثارگران زیباترین ایثار اجتماعی تاریخ ایران است، تأکید کرد: جنگ تحمیلی برای مردم هشت سال بود اما برای خانواده جانبازان همچنان ادامه دارد.
فداکاری ایثارگران زیباترین ایثار اجتماعی تاریخ ایران است
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسن هنرمند در همایش آموزشی و زیارتی همسران جانباز اعصاب و روان که در مشهد مقدس برگزار شد، گفت: مشکلاتی که خانواده شهدا و ایثارگران به ویژه همسران جانبازان تحمل می کنند برای سایر مردم قابل لمس نیست.
وی افزود: صبر و تحمل همسران جانباز اعصاب و روان بسیار تحسین برانگیز است زیرا در کنار تحمل سختی ها روحیه مقاومی دارند که فرزندان خود را آموزش می دهند.
مدیرکل مددکاری و مشاوره بنیاد با بیان اینکه فداکاری خانواده شهدا و ایثارگران زیباترین ایثار اجتماعی تاریخ ایران است، گفت: جنگ تحمیلی برای مردم هشت سال بود اما برای خانواده جانبازان همچنان ادامه دارد زیرا جانبازان هر روز با درد مجروحیت جسمی دوران دفاع مقدس زندگی می کنند و همسر و فرزندانشان نیز شاهد زجر کشیدن پدران خود هستند که این شاید از هر سختی بیشتر باشد.
وی خطاب به همسران جانبازان اعصاب و روان گفت: شما همسران در اجر و پاداش جانباز شریک هستید و نام شما بانوان در تاریخ به عنوان زنان مقاوم به ثبت رسیده است.
گفتنی است همایش همسران جانباز اعصاب و روان در دو مرحله جداگانه و با حضور ۱۶۰ بانوی ایثارگر با هدف زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) و بهره مندی از کلاس های آموزشی مهارت های زندگی در مشهد مقدس برگزار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 262473