همسران شهدا ادامه دهنده راه شهدا هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۶
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با قدردانی از همسران شهدا، آنان را ادامه‌ دهنده راه شهدا و یادگاران شایسته فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد و افزود: شما باتربیت فرزندانی صالح و شایسته یقین بدانید اجر و مزدتان در نزد خدای متعال کمتر از شهدا نیست.
همسران شهدا ادامه دهنده راه شهدا هستند
 
به گزارش «ایثار»، همزمان با فرارسیدن هفته نیروی انتظامی حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین هادی عسگری به همراه امیر شاه‌آبادی، نورالدین فرزادی پور فرمانداران شهرستان‌های هرسین و صحنه، بهرام ادیب و حسن اکبری رؤسای ادارات بنیاد و فرماندهان انتظامی این دو شهرستان با حضور در منزل خانواده‌های گران‌قدر 4 شهید انتظامی، از این شهدای گران‌قدر تجلیل کرد.
حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین عسگری در این دیدارها ضمن گرامی داشت هفته نیروی انتظامی و شهدای گران‌قدر این نیرو گفت: شهدا مردان بزرگ، شایسته و با لیاقتی بودند که توانستند به این مرتبه و جایگاه دست پیدا کنند و به لقای خدای متعال برسند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: ایران اسلامی امروز به وجود شهدای گران‌قدری که با ایثار و ازخودگذشتگی امنیت، آسایش و اقتدار کشور و نظام را تضمین کردند، افتخار می کند و نامشان را به نیکی می‌برد.
وی با اشاره به آیه قرآنی که می‌فرماید: «شهدا عند ربهم یرزقون هستند»، جایگاه شهدا را بسیار با عظمت عنوان کرد و اظهار داشت: شهادت مقامی است که نصیب هرکسی نمی‌شود چراکه رسیدن به مقام شهادت که اوج افتخار و بزرگی یک انسان مؤمن و مجاهد است، به معنای اقتدا به سرور و سالار شهیدان حسین‌ابن‌علی(ع) و دریافت این هدیه الهی از سوی خدای متعال است.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با قدردانی از همسران شهدا، آنان را ادامه‌ دهنده راه شهدا و یادگار شایسته فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد و افزود: شما باتربیت فرزندانی صالح و شایسته یقین بدانید اجر و مزدتان در نزد خدای متعال کمتر از شهدا نیست و این صبر و استقامت بود که توانست پرچم عزت و عظمت شهدا را در جای‌جای ایران اسلامی به اهتزاز درآورده و نام شهدا را برای همیشه تاریخ جاوید و ماندگار کند.
در پایان نیز از خانواده‌های 4 شهید انتظامی شهیدان گران‌قدر «شریف نوروزی»، «شیر ولی ولی پور»، «حسین اسکندری» و «گودرز اکبری» تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 262527