داخلی صفحه البرز خبر
 
کسب رتبه‌ی برتر اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برای دومین سال پیاپی در جشنواره‌ی شهید رجایی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۷
اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برای دومین سال پیاپی موفق به کسب رتبه‌ی برتر شهید رجایی در دو شاخص عمومی و اختصاصی شد.
کسب رتبه‌ی برتر اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برای دومین سال پیاپی در جشنواره‌ی شهید رجایی
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در مراسم تقدیر و تجلیل از دستگاه‌های برتر استان البرز، جشنواره‌ی شهید رجایی که صبح امروز 18 مهرماه برگزارشده برای دومین سال پیاپی به‌عنوان دستگاه برتر شناخته شد.
در این مراسم که با حضور محمدعلی نجفی استاندار البرز، ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی در سالن شهدای دولت استانداری برگزارشده بود از دستگاه‌های برتر در دو بخش شاخصه‌های اختصاصی و عمومی با اهدا تندیس جشنواره تجلیل به عمل آمد.
ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در حاشیه‌ی این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران، دعای خیر خانواده‌های شهدا را پشتوانه‌ی خادمان شهدا در بنیاد دانست و گفت: خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران دارای تقدسی ارزشمند است که با تلاش و کوشش جهادی و ایثارگری خادمان شهدا میسر خواهد شد.
وی افزود: خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران خدمت به بهترین خلق خداست و پاسداری از ارزش‌های نظام اسلامی که به سبب خون شهدا و ایثارگری ایثارگران حاصل‌شده است، وظیفه‌ی کوچکی در قبال این‌همه رشادت‌ها و ازجان‌گذشتگی‌ها به‌حساب می‌آید که در این راه دعای خیر شهدا می‌تواند ضامن ایجاد انگیزه‌ی لازم در مسیر خدمت به جامعه‌ی هدف باشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در بخش دیگر از سخنان خود با تأکید بر اینکه تقدیر و تشویق خادمان شهدا انگیزه‌ی لازم جهت خدمت‌رسانی وسیع‌تر به جامعه‌ی هدف را هموار می‌کند تصریح کرد: اجر و ارزش خدمت‌گزاری بسیار وسیع است، انسان‏های خدمت‌گزار از هستی و جان خویش درراه رضایت حق گذشته و در این راه، صبر و مقاومت می‏کنند که در جایگاه خود ارزشمند و لایق تقدیر است.
طاهر نژاد در پایان با تشکر از تمامی خدمتگزاران با اخلاص خانواده‌های شهدا و ایثارگران خاطرنشان ساخت: جایگاه امروز بنیاد مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی خادمان شهدا در بنیاد است به‌دست‌آمده است.
شایان‌ذکر است اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز سال 96 در شاخصه‌ی اختصاصی به‌عنوان دستگاه برتر شناخته‌شده بود و امسال نیز در دو بخش اختصاصی و عمومی در بین 50 دستگاه اجرایی موفق به کسب رتبه‌ی ویژه گردید.
 
کد خبر 97/409
انتهای پیام/
کد مطلب: 262538
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...