بنیاد استان البرز رتبه برتر جشنواره‌ شهید رجایی شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۰
بنیاد استان البرز در دو بخش اختصاصی و عمومی در بین 50 دستگاه اجرایی موفق به کسب رتبه‌ ویژه شد.
بنیاد استان البرز رتبه برتر جشنواره‌ شهید رجایی شد
 
به گزارش «ایثار»، اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در مراسم تقدیر و تجلیل از دستگاه‌های برتر استان البرز، که صبح امروز 18 مهرماه برگزار شد، برای دومین سال پیاپی به‌ عنوان دستگاه برتر در دو بخش شاخصه‌های اختصاصی و عمومی شناخته شد.
ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد البرز در حاشیه‌ این مراسم، دعای خیر خانواده‌های شهدا را پشتوانه‌ خادمان شهدا در بنیاد دانست و گفت: خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران دارای تقدسی ارزشمند است که با تلاش و کوشش جهادی و ایثارگری خادمان شهدا میسر خواهد شد.
وی با تأکید بر اینکه تقدیر و تشویق خادمان شهدا انگیزه‌ لازم جهت خدمت‌رسانی وسیع‌تر به جامعه‌ هدف را هموار می‌کند، تصریح کرد: اجر و ارزش خدمت‌گزاری بسیار وسیع است. انسان‏ های خدمت‌گزار از هستی و جان خویش در راه رضایت حق گذشته و در این راه، صبر و مقاومت می ‏کنند که در جایگاه خود ارزشمند و لایق تقدیر است.
طاهرنژاد با تشکر از تمامی خدمتگزاران با اخلاص خانواده‌های شهدا و ایثارگران خاطرنشان ساخت: جایگاه امروز بنیاد مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی خادمان شهدا در بنیاد است به‌دست‌آمده است.
شایان‌ ذکر است اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز سال 96 در شاخصه‌ اختصاصی به‌عنوان دستگاه برتر شناخته‌شده بود و امسال نیز در دو بخش اختصاصی و عمومی در بین 50 دستگاه اجرایی موفق به کسب رتبه‌ ویژه شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 262552