الگوپذیری از سبک زندگی شهدا بهترین شیوه برای مقابله با دشمن است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۵
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر گفت: تبیین ارزش‌ها و آموزه‌های اسلامی و دینی و الگوپذیری از سبک زندگی شهدا بهترین شیوه برای مقابله با تهاجم فرهنگی کشورهای غربی و جلوگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر گفت: خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر نقش بسیار مهمی در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارند.
ابراهیمی با اشاره به اینکه والدین شهدا شایسته‌ترین فرزندان کشور را تربیت کردند، اظهار داشت: امنیت، آرامش و همه داشته‌های کشور مدیون خون شهداست که در سایه ازخودگذشتگی‌ها و رشادت‌های شهدا و ایثارگران حاصل‌شده است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح آسیب‌های اجتماعی و زمینه‌های بروز انحرافات اخلاقی در جامعه پرداخت و گفت: خانواده‌ها نقش اساسی در شکوفایی و بالندگی فرزندان دارند.
وی افزود: اصلی‌ترین رکن و شاخصه جوامع بشری، خانواده است که دین مقدس اسلام نیز این نهاد را بستر انتقال مفاهیم و آموزه‌های اخلاقی و دینی به نسل‌های آینده می‌داند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر بابیان اینکه شهدا و ایثارگران در دامان مادران متدین پرورش یافتند تأکید کرد: نقش مادران شهدا در آماده‌سازی رزمندگان اسلام و مجاهدان راه حق بی‌بدیل و انکارناپذیر است.
ابراهیمی در پایان خاطرنشان کرد: تبیین ارزش‌ها و آموزه‌های اسلامی و دینی و الگوپذیری از سبک زندگی شهدا  بهترین شیوه برای مقابله با تهاجم فرهنگی کشورهای غربی و جلوگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی است. 
گفتنی است؛ کارگاه آموزشی مهارت‌های زندگی باهدف توانمندسازی خانواده‌های شاهد و ایثارگر جهت پیشگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی و اختلالات رفتاری و ارتقا سلامت و بهداشت روان و ایجاد رفتارها و تعاملات سالم، چهارشنبه 18 مهرماه سال 1397 در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورزقان برگزار شد.
انتهای پیام/

کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، اهر، کارگاه آموزشی، خانواده های شاهد و ایثارگر، شهرستان ورزقان، بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر
کد مطلب: 262586
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور