داخلی صفحه اردبیل خبر
 
انتخابات خانه نور ایرانیان بصیر استان اردبیل برگزار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۷
در حلسه انتخابات خانه نور ایرانیان بصیر جانباز علیرضا صادق زاده نماینده جانبازان بصیر در استان اردبیل انتخاب شد.
 
به گزارش ایثار واحد استان اردبیل ، جلسه و انتخابات خانه نور ایرانیان بصیر استان اردبیل روز چهارشنبه 18 مهر 97 با حضور نظری نماینده خانه نور ایرانیان بصیر برگزار شد و جانبازان بصیر استان اردبیل جانباز گرانقدر علیرضا صادق زاده را به عنوان نماینده خود انتخاب کردند.
در این جلسه یاسر شاهی مدیرکل بنیاد استان اردبیل با اشاره به جایگاه والای جانبازان عنوان کرد: جانبازان عزیز همنشینان شهدا هستند و از آنجا که لحظه به لحظه عمر شان با صبر و ایثارگری توام بوده عظمت و جایگاه آنان همانند شهدا است.
وی افزود: والا بودن جایگاه جانبازان ذاتی است و این حقیقت را هیچ کس نمی تواند تغییر دهد و همان طور که در آموزه های دینی جانیاز مقدس می باشد در جامعه نیز به جهت نقش عظیم شان در دوران دفاع مقدس و ایثارگری هایشان در جهت استمرار انقلاب اسلامی از جایگاه بالا و آسمانی برخوردار هستند.
شاهی با بیان اینکه استمراز نظام مقدس اسلامی مرهون صبر و استقامت جانبازان و خانواده هایشان است، عنوان کرد: هر کسی که بخواهد در جامعه حق و حقوق اجتماعی خود را مطالبه کند، داشتن تشکل و وحدت و همراهی اعضای تشکل با یکدیگر ضروری است.
نظری نماینده خانه نور ایرانیان بصیر نیز در این جلسه بیان کرد: این خانه تشکل غیر دولتی است و به عنوان مشاور برای بنیاد و سایر دستگاه های اجرایی در جهت حل مشکلات جانبازان فعالیت دارد.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 262606
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...