داخلی صفحه یزد خبر
 
رئیس بنیاد ابرکوه: شهدا الگوی تعهد و اخلاق هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۴
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ابرکوه در جمع دانش آموزان بسیجی گفت: شهدا الگوی تعهد و اخلاق هستند و همه باید در مسیر آنان حرکت کنیم تا سعادتمند شویم.
رئیس بنیاد ابرکوه: شهدا الگوی تعهد و اخلاق هستند
 
به گزارش «ایثار یزد» رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ابرکوه پنجشنبه 19 مهر به همراه جمعی از دانش آموزان بسیجی این شهرستان با حضور در منزل شهیدان «عباسعلی دهستانی» و «محمد کارگران» از صبر و استقامت آنان تجلیل کردند.
مصطفی کریمی در این دیدار با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام گفت: شهدا الگوی تعهد و اخلاق هستند و همه باید در مسیر آنان حرکت کنیم تا سعادتمند شویم.
وی تأکید کرد: جوانان امروز باید با تأسی از مرام و مسلک شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس با تبعیت از ولایت‌فقیه زمان در برابر استکبار جهانی ایستادگی کنند تا کشور را به استقلال کامل برسانند.
شهید «عباسعلی دهستانی» در سن 23 سالگی در تاریخ 2 مرداد 1367 در منطقه عملیاتی شلمچه براثر اصابت ترکش به سر و بدن به فیض شهادت نائل آمد. و شهید «محمد کارگران» در سن 19 سالگی به‌عنوان سرباز ارتش در منطقه عملیاتی سومار در 23 دی‌ماه 1365 به شهادت رسید و پیکر مطهرش پس از شش سال مفقودی در سال 1371 در زادگاهش تشییع و به خاک سپرده شد.


 
کد مطلب: 262618