داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان:
خانواده شهدا مدافعان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند+گزارش تصویری
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۶
عبدالله پاکاری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در دیدار با مادر شهید غلامحسین احمدپور، مادر شهید حسن کیانی، والدین شهید منوچهر ستوده، مادر شهید نقی صفری، مادر شهید باقر صفری و مادر شهید مجید امیری در روستاهای نوده، فاراب، انبوه و ناوه از توابع شهرستان رودبار، اظهار کرد: شهدا مظهر عزت، اقتدار و افتخار جامعه اسلامی هستند.
 
به گزارش ایثار گیلان،پاکاری با بیان اینکه همه باید ادامه‌دهنده راه شهدا و دستاوردهای انقلاب اسلامی باشیم، افزود: شهدا برای عزت و سربلندی نظام اسلامی اوج فداکاری که نثار جان شیرین خود است را انجام دادند که قدرشناسی از ایثار این عزیزان رسالت همگانی است.
وی متذکر شد: ثبات انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون ایثارگری و شهادت‌طلبی کسانی است که با بهره‌گیری از فرهنگ غنی ایثار و شهادت در راه مکتب و میهن خود ایثار کرده و به درجه رفیع شهادت نایل آمده‌اند.
این مقام مسئول، خانواده شهدا را افتخار و عزت نظام اسلامی دانست و عنوان کرد: خانواده معظم شهدا حق عظیمی بر گردن نظام جمهوری اسلامی دارند، زیرا آنان با تقدیم جان با ارزش فرزندان خود از کیان انقلاب اسلامی دفاع کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان ادامه داد: خانواده شهدا همواره مدافعان نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارزش هایی هستند که شهدا برایش خون دادند و امروز با وجود کهولت سن همچنان الگوهای شایسته ایستادگی و مقاومت هستند.
پاکاری، دیدار با خانواده های شهدا را مایه دلگرمی مسئولان در خدمتگزاری به ملت و مملکت اسلامی دانست و یادآور شد: این عزیزان در تمام سال های حیات خویش با صبر و ایثار و پایداری بر ارزش ها به ایثار و فداکاری معنا بخشیدند.
"انتهای پیام"
کلمات کليدی: بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از خانواده های شهدا و خطاب به مسئولین: نگذارید غبارهای فراموشی روی این خاطره های گرامی را بگیرد
کد مطلب: 262627
 


 
 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...