داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
کارگروه فرهنگی بنیاد کرمانشاه، فعالیت آتی کانون شاهد را بررسی کرد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۰
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در نشست کارگروه فرهنگی بنیاد، بر ارتقای مهارت‌آموزی در جهت ایجاد اشتغال در کانون‌های شاهد تأکید کرد.
کارگروه فرهنگی بنیاد کرمانشاه، فعالیت آتی کانون شاهد را بررسی کرد
 
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» در پی اجرای شیوه‌نامه فرهنگی بنیاد مرکز، مبنی بر نقل‌وانتقال اماکن و تجهیزات اداری آموزشی کانون‌های فرهنگ شاهد، نشستی صبح امروز در سالن جلسات بنیاد استان به ریاست حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری و با حضور کارگروه فرهنگی برگزار شد.
در این نشست که رامین پی بردی نژاد، خسرو شهیدی معاونین توسعه و فرهنگی بنیاد و همچنین جواد پور امین و بابک معیریان رؤسای بنیاد شهرستان و مؤسسه ایثار کرمانشاه حضور داشتند، حجت‌الاسلام عسگری با تقدیر از فعالیت‌های شایان توجه کانون‌های فرهنگی بنیاد استان گفت: علیرغم عملکرد خوبی که در بخش آموزش و مهارت‌آموزی فراگیران این حوزه داشته‌ایم اما به نظر می‌رسد که سهم چندانی را در سطح آموزشگاه‌های استان نداشته‌ایم و این می‌طلبد که در ادامه با رویکردی جدید به برنامه‌های و فعالیت‌های کانون توجه شده و در عملکرد آن بازنگری کنیم.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به تأکیدات رهبری معظم انقلاب در راستای ایجاد اشتغال پایدار در جامعه افزود: رویکرد جدید کانون‌های شاهد ضمن توجه به این فرمایشات باید نیاز روز جامعه را نیز در نظر بگیرد.
حجت‌الاسلام عسگری ادامه داد: امروز مردم با این دیدگاه به آموزشگاه‌های سطح شهر مراجعه می‌کنند که در این مراکز به‌غیراز تربیت و پرورش مطلوب فرزندان خود، شاهد مهارت‌آموزی آموزشگاه‌ها در جهت ایجاد اشتغال و ایجاد اشتغالی پایدار باشند.
وی تصریح کرد: به‌یقین بنیاد با توجه به قداست و رسالتی که در جهت تبیین اهداف و آرمان‌های نظام بر عهده دارد باید از دیگر مراکز استان عملکرد بهتری داشته و پیشرو باشد، لذا انتظار است که همکاران ما در این حوزه با ارتباط و تعامل مناسب با بنیاد مرکز به‌منظور دریافت حمایت‌های بیشتر در جهت برگزاری دوره‌های اثرگذار و همچنین ارتقای کلاس‌های آموزشی کانون فرهنگی شاهد اقدام شایسته به عمل‌آورند.
در ابتدای این نشست معاونین و اعضای حاضر ضمن بررسی دقیق این شیوه‌نامه و تأکید بر فعال‌تر شدن کانون فرهنگی شاهد استان، راهکارها، پیشنهادها و نقطه نظرات خود را در این خصوص بیان کردند.
گفتنی است، در این نشست مصوب شد اعضای کارگروه با ارسال جوابیه‌ای به بنیاد مرکز، نقطه نظرات و جمع‌بندی خود را به‌منظور تعیین تکلیف و نیز چگونگی انجام فعالیت‌های آتی کانون شاهد استان اعلام دارند.


انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 262631
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...