برگزاری کلاس آمادگي كنكور ویژه دانش آموزان ایثارگر تربت‌حيدريه
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۴
کلاس آمادگی کنکور ویژه دانش‌آموزان شاهد و ايثارگر كنكوري‌هاي سال 97-98 در شهرستان تربت‌حيدريه برگزار شد.
 
به گزارش ايثار واحد خراسان رضوي، جلسه مشاوره گروهی دانش آموزان شاهد و ایثارگر پایه نهم و کنکوری شهرستان تربت‌حیدریه صبح چهارشنبه 18 مهر در نمازخانه اين نهاد مقدس برگزار شد.
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران تربت حيدريه در ابتداي اين مراسم ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: شما دانش آموزان شاهد و ایثارگر باید در جهت تعلیم و تربیت تمام دقت و احتمام را بکار بگیريد و در کنار تحصیل از اطاعت خداوند متعال و والدین غافل نشوید.
محمد حسینعلی‌زاده ادامه داد: شما فرزندان شاهد و ایثارگر تمام سعی و تلاش خود را در جهت تحصیل و افزودن معلومات به کار ببرید، چرا که شما آیندگان این کشور و مدیران آینده ادارات و نهادها هستید.
در ادامه ابوالقاسم سیدان، جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس و مشاور تحصیلی دانش آموزان شاهد و ایثارگر گفت: ضمن معرفی اجرایی آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ رشته‌های نظری نظام ۶.۳.۳ سهمیه‌ها منابع و چگونگی اعمال ضریب تاثیر معدل کتبی وزنی آزمون نهایی در آن توضیحاتی ارائه شد و سپس ضمن معرفی زیر گروه‌های آزمایشی به تفکیک چگونگی برنامه‌ریزی و مطالعه مناسب جهت داوطلبان به شکل مبسوط مطرح و در پایان به سوالات داوطلبان پاسخ داده شد.
این جلسه که با حضور دانش آموزان پايه نهم و كنكوري شاهد و ایثارگر تربت حیدریه برگزار شد.
گفتني است شهرستان تربت‌حيدريه 669 شهيد، 1850 جانباز و 124 آزاده تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران كرده است.
انتهاي پيام/ 
کلمات کليدی: ایثار رضوی، تربت حیدریه، مشاوره تحصیلی ، دانش آموزان شاهد و ایثارگر، خراسان رضوی،
کد مطلب: 262638
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...