داخلی صفحه البرز خبر
 
طاهرنژاد در جمع جانبازان قطع نخاعی کشور تاکیدکرد :
بسیاری از مشکلات کشور با روحیه ی انقلابی و اراده ی جانبازان قابل حل است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: بسیاری از مشکلات کشور با روحیه ی انقلابی و اراده ی جانبازان قابل حل است.
بسیاری از مشکلات کشور با روحیه ی انقلابی و اراده ی جانبازان قابل حل است
 
به گزارش  ایثار واحد خبر استان البرز نهمین مجمع عمومی سالانه انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان صبح امروز 19 مهرماه با حضور جانبازان 70 درصد قطع نخاعی سراسر کشور، ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و دیگر مسئولین در اردوگاه ورزشی و تفریحی ایثار واقع در کردان کرج برگزار شد.
طاهرنژاد در این مجمع با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و آرروی سلامتی و طول عمر با برکت برای جانبازان عزیز، با بیان  اینکه تعداد شهدای استان البرز دو دهم استان‌های کشور است، گفت: استان البرز بیش از 5 برابر سهم خود در دوران دفاع مقدس نقش ایفا کرده است.
وی افزود: مساحت استان البرز در حدود 5142 کیلومتر مربع و تعداد شهدای آن بالای 5200 است یعنی به ازای هر یک کیلومتر مربع یک شهید که این نشان‌دهنده‌ دینی است که استان البرز از دوران دفاع مقدس تا به امروز در حق انقلاب ایفا کرده است.
طاهرنژاد در ادامه با بیان اینکه برگزاری جلسات انجمن جانبازان قطع نخاعی سبب تحکم هرچه بیشتر این انجمن خواهد شد تصریح کرد: انجمن جانبازان قطع نخاعی نقطه ی قوت بنیاد است ، خیلی از مشکلات جانبازان با استفاده از تفکر و جایگاه ارزشی شما جانبازان در این تشکل حل خواهد شد ، ایجاد همگرایی یعنی توان ارزشی و انقلابی جانبازان و توان اداری بنیاد شهید سبب خواهد شد تا با یاری پروردگار بر تمامی مشکلات فائق آییم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با بیان اینکه بسیاری از مشکلات کشور با روحیه ی انقلابی و اراده ی جانبازان قابل حل است تاکید کرد: ما امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به تشکل جانبازان قطع نخاعی داریم خصوصا در این مقطع زمانی که ما در شرایط جنگ تحمیلی بسیار وسیع اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی قرار داریم.
وی در بخش دیگر با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند «نقطه اوج آنجاست که عضوی را در راه خدا هدیه کنی» گفت: ما اگر اوج را قسمت بندی کنیم بالاترین نقطه ی اوج را شما جانبازان سرافراز 70 درصد قطع نخاعی تشکیل میدهید که از گروه هایی هستید که از همه به خدا نزدیکترید.
طاهرنژاد در پایان با اشاره به برگزاری کنگره ی 5250 شهید استان البرز گفت: حضور 40 هزار نفری مردم شهید پرور استان البرز در این مراسم نشان داد باردیگر مرد با وجود مشکلات پای آرمانهای انقلاب اسلامی ایستاده اند و از خون شهدا به خوبی پاسداری میکنند.
وی تاکید کرد: نباید اجازه دهیم خون های پاک شهیدان و ایثارگری های شما جانبازان که برای انقلاب و نظام اسلامی هدیه کردید پایمال شود و نا اهلان داخل و خارج بتوانند در مسیر حرکت این انقلاب سنگ اندازی کنند.
 
کد خبر 97/410                   
انتهای پیام/
کد مطلب: 262659
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...