داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
معاون فرماندار هرسین:
وظیفه ما ترویج فرهنگ ایثــار است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۰
مسئولین شهرستان هرسین با سه خانواده ایثارگر دیدار کردند.
وظیفه ما ترویج فرهنگ ایثــار است
 
 به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» به‌منظور دیدار و سرکشی از سه خانواده ایثارگر شهرستان هرسین، نجف میرزا حسینی معاون فرماندار به همراه بهرام ادیب رئیس بنیاد و جمعی از مسئولین محلی با حضور در منزل این خانواده‌های گران‌قدر از آنان تجلیل کردند.
در این دیدار صمیمی میرزا حســـــینی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا گفت: برای زنده نگه‌داشتن و ترویج فرهنگ ایثــار و شـــهادت همه باید تلاش کنند که این فرهنگ اصـــــیل را به نسل‌های آینده انتقال یابد و دلجویی و تکریم خانواده‌های شاهد یکی از راه‌های انتقال این فرهنگ باارزش است.
همچنین در این دیدار ادیب رئیس بنیاد ضمن تجلیل از خانواده‌های شاهد و ایثارگر، گزارشی را از وضعیت ایثارگران این شهرستان بیان کرد. در پایان نیز از خانواده‌های معظم شهیدان امین رضا دولتیاری، اردشـــــیر رشیدی و امین رضایی تجلیل به عمل آمد.
گفتنی است، شـــهید معظم امین رضا دولتیاری با عضویت بسیج در سال 66 در عملیات نصر 7، شهید اردشـــــیر رشیدی با عضویت کادر نیروی انتظامی در سال 73 در ازگله و شــــهید امین رضایی با عضویت کادر نیروی انتظامی در سال 96 در روستای بابازید به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 262661
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...