داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
فرماندار دالاهو:
نظام ما مديون شهداست
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵
نشست شورای مشورتی ايثارگران فرماندار شهرستان دالاهو، با حضور حیدری فرماندار برگزار شد.
نظام ما مديون شهداست
 
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» شورای مشورتی ايثارگران فرماندار شهرستان دالاهو، به رياست جهانبخش حیدری فرماندار این شهرستان در روز سه شنبه هفدهم مهرماه در آمفی تئاتر فرمانداري برگزار شد.
در این نشست که به منظور بررسي مسائل و مشكلات ایثارگران آسیب دیده در مناطق زلزله زده از جمله،اشتغال فرزندان و مسائل عاطفی – روانی جامعه ي ايثارگران برگزار شد، مينا خاموشي رئيس بنياد در سخنانی ضمن تقدیر از توجه ویژه فرماندار دالاهو به مسائل جامعه ایثارگری، اعضای شورای مشورتی را معرفی و شرح وظايف آنان را بیان کرد.
 خاموشی گفت: اعضای این شورا افرادی متعهد، دلسوز و برخاسته از جامعه ی ايثارگری بوده كه هدف آنان ارائه و بیان نظرات مشورتی در جهت پيشگيری، شناسايی و پيگيری مشكلات خانواده هاي معظم شاهد و ايثارگر است.
در ادامه جهانبخش حيدري فرماندار دالاهو نیز خوش آمدگویی به میهمانان اظهار داشت: نظام ما مديون شهدا و ايثارگران است و امنيت  كنوني كشور ما به بركت ايثارگري و از خود گذشتگي اين عزيزان است .
حیدری گفت: حضور ايثارگران عزیز در تمامی عرصه هاي مختلف فرهنگی، سیاسی و اجتماعی با توجه به روحيه ی جهادی و تعهد به ولايت رهبري این عزیزان ضروري بوده و استفاده از این ظرفيت ها موجب بالندگی و شكوفايی ايران اسلامی خواهد شد.
در این نشست مقرر شد: صندوق كار آفرينی اميد در خصوص ارائه تسهيلات بانكي به ایثارگران متقاضی خود اشتغالی و کارآفرینی اقدام کرده و همچنین ديدار با خانواده هاي ايثارگر در صورت امكان با حضور فرماندار شهرستان انجام گیرد.انتهی پیام/

 
 
 
 
 
کد مطلب: 262665
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...