رئیس بنیاد گناباد از خانواده شهدای نیروی انتظامی تجلیل کرد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۹
رئیس بنیاد شهیدو امورایثارگران گناباد در هفته نیرو انتظامی از خانواده شهدای نیروی انتظامی این شهرستان تجلیل به عمل آمد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، در هفته نیروی انتظامی و در راستای زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا با همسر و فرزندان شهید حسن بهفر ازشهدای نیروی انتظامی دیدار و تجلیل به عمل آمد .
در این دیدار شهابی رئیس بنیاد شهیدو امورایثارگران گناباد گفت:باید اهداف شهدا را سرلوحه برنامه ها و اهداف خود قرار دهیم یعنی باید سعی کنیم رفتار و سیره زندگیمان شبیه شهدا باشد.
​وی در این دیدار که رئیس و دانش آموزان  دبیرستان شاهد خاکپور گناباد نیز حضور داشتند، ادامه داد: شما سربازان کوچک سرمایه و آینده ایران هستید و با درس خواندن خود می توانید ادامه دهنده راه تمامی شهدا بخصدص شهید حججی ها ، شهید تهرانی مقدم و علی محمدی باشید.
در پایان ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای نیروی انتظامی، لوح یادبود اهدا شد و از فداکاری خانواده شهدا تجلیل به عمل آمد. 
لازم بذکر است شهید حسن بهفر در 28 اسفند 1342 چشم به جهان گشود و در تاریخ 27 اردیبهشت 1376 در ارتفاعات چهارقله بجستان ضمن درگیری با اشرار افغانی به شهادت رسید .
گفتنی است شهرستان گناباد 332 شهید ، 925 نفر جانباز و  25 آزاده سرافراز را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است .
انتهای پیام/
وجیهه عجمی خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان گنابادکلمات کليدی: ایثار رضوی، گناباد، دیدار، نیروی انتظامی، تجلیل، خراسان رضوی
کد مطلب: 262670
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور