شهدا نیروی انتظامی شهدا حریم نظم و امنیت هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۲
امام‌جمعه شهرستان اهر گفت: تا وقتی یاد و نام شهدا در کشورمان زنده باشد در برابر دشمنان شکست نخواهیم خورد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، آیت اله جواد حاجی‌زاده امام‌جمعه شهرستان اهر در آئین عطرافشانی و گل‌باران مزار مطهر شهدا به مناسبت هفته ناجا گفت: شهدا نیروی انتظامی، شهدا حریم نظم و امنیت هستند و آرامش حاکم بر کشور ثمره ایثارگری‌ها و فداکاری‌های همه جوانانی است که در داخل کشور و یا فراتر از مرزها در حال دفاع از کیان نظام و انقلاب هستند.
وی افزود: امنیت یک موضوع مهم و تأثیرگذار در جامعه است و هم‌اکنون در سایه تلاش‌های کارکنان نیروی انتظامی٬ ایثارگری‌های شهدا والامقام٬ جانبازان و رهنمودها و درایت‌های مقام معظم رهبری، کشورمان به امنیت همه‌جانبه دست‌یافته است و این مایه افتخار است.
آیت اله حاجی‌زاده بابیان اینکه شهدا به ما درس ایستادگی و مقاومت دادند اظهار داشت: تا وقتی‌که در اين کشور نام شهيدان زنده باشد، در برابر دشمنان شکست نخواهيم خورد.
امام‌جمعه اهر خاطرنشان کرد: غیور مردان نیروی انتظامی در طول تاریخ انقلاب اسلامی و بخصوص در دوران دفاع مقدس دوشادوش هم‌رزمان خود در ارتش، سپاه و بسیج، حماسه‌های باشکوهی از جهاد و فداکاری را خلق کردند و امروز نیز با اقتدار، صلابت و هوشیاری کامل از مرز‌ها، ارزش‌ها و دستاورد‌های انقلاب اسلامی پاسداری می‌کنند.
گفتنی است؛ پنجشنبه 19 مهرماه سال 1397 به مناسبت هفته ناجا، مراسم عطرافشانی و گل‌باران مزار مطهر شهدا شهرستان اهر با حضور خانواده‌های شاهد و ایثارگر، مسئولین و کارکنان دستگاه‌های اجرایی برگزار شد و حاضرین با قرائت فاتحه و نثار شاخه گل با آرمان‌های والای شهدا گران‌قدر 8 سال دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.
انتهای پیام/

کلمات کليدی: غبارروبی مزار شهدا، شهرستان اهر، هفته ناجا
کد مطلب: 262674
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...