داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان :
ایثارگری و دلاورمردی شهدا و ایثارگران،کشور و انقلاب را حفظ کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۶
عبدالله پاکاری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در دیدار با «احمد کچلکی» و «تیمور ملانژاد»، از جانبازان معظم 70 درصد شهرستان انزلی، با بیان اینکه امروز آرامشی که بر سراسر میهن عزیز اسلامی مان سایه افکنده از برکت خون شهیدان انقلاب و جان بر کفان آن دوران است، اظهار کرد: راه ایثار و فداکاری همچنان باز است.
 
به گزارش ایثار گیلان،پاکاری،با اشاره به رشادت های شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران در جبهه های حق علیه باطل، گفت:با ایثارگری و دلاورمردی این عزیزان کشور و انقلاب حفظ شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان،جانبازان را سرمایه‌های معنوی انقلاب دانست و تصریح کرد:همه مدیون ایثار و از جان ‌گذشتگی جانبازان هستیم و هر تلاشی که در این مسیر انجام بگیرد گوشه کوچکی از این رشادت‌ها را نمی‌تواند جبران کند.
این مقام مسئول،به جایگاه معنوی جانبازان و اثربخشی آنان در عرصه های اجتماعی و اجرایی اشاره کرد و افزود:مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا،جانبازان،آزادگان و ایثارگران و خانواده‌های معظم و معزز آنان هستند،زیرا شما را قهرمانان واقعی خود می دانند.
پاکاری،با بیان اینکه فرهنگ دیدار با خانواده های شاهد و ایثارگر باید در جامعه ترویج داده شود،خاطرنشان کرد:احترام جامعه نسبت به خانواده های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس نشان دهنده پایبندی آنان به ارزش‌های اسلامی و انقلابی است.
انتهای پیام


 
کد مطلب: 262675
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...