داخلی صفحه گیلان خبر
 
عبداله پاکاری :
خدمات رساني مطلوب با بهترين شيوه به جامعه ايثارگري هدف متعالي در بنياد است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۹
 
به گزارش ایثار گیلان، عبدالله پاکاری در نشست کارگروه توسعه مدیریت که با حضور عسگرپور، نماینده سازمان مدیریت، برنامه ریزی و بودجه تشکیل شد،ضمن تشکر از زحمات کارکنان این سازمان کسب رتبه اول برای سومین بار متوالی در جشنواره شهید رجایی را حاصل تلاش های مستمر و شبانه روزی دانست و اظهار کرد:کسب این رتبه حاصل عنایت شهدا و افتخار خدمت رسانی پرسنل این سازمان به ایثارگران و خانواده آنهاست.

وی با بیان اینکه شهدا و ایثارگران در یک مقطع حساس از تاریخ این کشور پرافتخارترین دوران را آفریدند،گفت:امروز با همه وجود باید در خدمت خانواده های شاهد و ایثارگر باشیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان تصریح کرد: به دنبال فراهم کردن زمینه خدمات رسانی به ایثارگران هستیم لذا باید برای خدمت رسانی به تمامی ایثارگران و حل مشکلات پیش رو مسائل را تحلیلی کرد و تمامی زوایا را مورد بررسی قرار داد.
این مقام مسئول،با بیان اینکه هدف ما خدمت رسانی هرچه بهتر به جامعه هدف به عنوان یک سازمان شفاف و همیار است،خاطرنشان کرد:وظیفه داریم رضایت خانواده های شهدا و ایثارگران را به نمایندگی از نظام جلب کنیم.

وی در پایان از طرف مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از سازمان مدیریت، برنامه ریزی و بودجه تشکر و قدردانی کرد و یادآور شد:اینکه افراد منافع دیگران را بر منافع خود ارجح بدانند، در واقع ایثار کرده اند.
انتهای پیام


کد مطلب: 262676
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...