آذربایجان شرقی قهرمان مسابقات سوارکاری جانبازان و معلولین کشور شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۱
استان آذربایجان شرقی قهرمان دومین دوره مسابقات سوارکاری جانبازان و معلولین کشور(پارادرساژ) جام ستارخان شد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، استان آذربایجان شرقی مقام قهرمانی دومین دوره مسابقات سوارکاری جانبازان و معلولین کشور (پارادرساژ) جام ستارخان را کسب کرد.
محمدعلی جاویدی رئیس هیئت سوارکاری استان آذربایجان شرقی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: دومین دوره مسابقات سوارکاری جانبازان و معلولین کشور (پارادرساژ) جام ستارخان با میزبانی خوب شهرستان اهر در دو رده جسمی و حرکتی برگزار شد.
وی ادامه داد: در گروه اول در بخش نونهالان قدم به همراه کمک (cs) رهام مددوار و مانی نعمت به ترتیب  مقام‌های اول و دوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.
رئیس هیئت سوارکاری آذربایجان شرقی افزود: در گروه دوم  در بخش قدم به همراه کمک، نگار جعفری ،آینا صادقی مقام اول مشترک و رضا توکلی مقام دوم را کسب کرد.
جاویدی بیان کرد: در گروه سوم در بخش قدم بدون کمک (b) سهیل کریمی ،سید سجاد موسوی ،فائزه حاجی زاده  ،فرید جوادی،مهدی افشار، مقام‌های اول تا پنجم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.
وی در ادامه به نفرات برتر گروه چهارم نیز اشاره کرد و گفت در این گروه نیز در بخش یورتمه (b)حوریه زمانداری ،محمد عطا زاده ،نعیمه نوروزیان، شیرین کسبی، غزاله رجایی زاده، رضا رئوف، سید جعفرموسوی و مریم شیری نیز مقام‌های اول تا هشتم این دوره از مسابقات را کسب کردند.
گفتنی است؛ این دوره از مسابقات با حضور 27 شرکت‌کننده از استان‌های آذربایجان شرقی، تهران، زنجان ،البرز و قزوین پنجشنبه 19 مهرماه سال در مجتمع ورزشی تختی شهرستان اهر برگزار شد.
انتهای پیام/کلمات کليدی: مسابقات سوارکاری جانبازان و معلولین کشور، جام ستارخان،شهرستان اهر
کد مطلب: 262681
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...